یک پنجره برای بهتر زیستن | مرضیه فاطمی

حس خوب زندگی با افزایش عزت نفس

قوانین و مقررات

پیش از آنکه هر فایلی را از طریق وب سایت یک پنجره برای بهتر زیستن خریداری کنید لطفا قوانین زیر را مطالعه کنید. خرید شما از وب سایت به معنی پذیرش قوانین زیر است:

 

 

۱- فایلهایی خودهیپنوتیزمی ارائه شده در وب سایت یک پنجره ترجمه و دوبله شده کارهای ارائه شده توسط روانشناسان خارجی است و محتوای استاندارد دارد. این فایلها تنها برای کسانی توصیه می شود که به هیچ بیماری جسمی و روحی خاصی اعم از صرع، اختلالهای شخصیت، اسکیزوفرنی مبتلا نباشند. این بیماران هرگز نباید این فایلها را تهیه کنند.  کسی که این فایلها را تهیه می کند موظف است که قبل از تهیه با پزشک، روانپزشک یا روانشناس خود مشورت کرده و در صورت اجازه ی ایشان اقدام به خرید کرده باشد. وب سایت یک پنجره هیچ مسئولیتی نسبت به کسانی که بیماری خاصی دارند و بدون هماهنگی با پزشک خود اقدام به تهیه فایل می کنند ندارد.

 

۲- فایلهای آموزشی ارائه شده توسط مرضیه فاطمی در زمینه بهتر زیستن و مهارتهای زندگی و با اقتباس از کتابهایی است که در ایران و با مجوز ارشاد منتشر یافته است. ایشان به عنوان فوق لیسانس مهندسی پزشکی فایلهای اموزشی بهتر زیستن و مهارتهای زندگی را برای کمک به ارتقای زندگی افراد و برای به اشتراک گذاری دانسته هایش با دیگران انجام داده و هیچ ادعایی مبنی بر مشاوره تخصصی روانشناسی و روانپزشکی به مردم ندارد.

 

۳- مشاوره های مرضیه فاطمی تنها توصیه ها و پیشنهاداتی در راستای مهارتهای زندگی و سبک زندگی است و تنها به آن دسته از علاقه مندان و مخاطبان یک پنجره که به نوشته های ایشان علاقه مندند و می خواهند از ایشان مشاوره بگیرند مشاوره مهارتهای زندگی می دهند.

 

۴- هر نوع خرید یا سفارش به وب سایت به هر شکلی اعم از خرید آنلاین از وب سایت یا خرید کارت به کارت به منزله پذیرش قوانین فوق است و یک پنجره هیج مسئولیتی نسبت به افرادی که بدون مطالعه قوانین اقدام به خرید کرده اند ندارد.

وضعیتهای ورود کاربر

ARE YOU READY? GET IT NOW!
ثبت نام رایگان کارگاه
کارگاه آشنایی با مهارتهای گفتگو و ارتباط موثر به سبک دیالوگ
برای هماهنگی های بعدی با شما تماس می گیریم
فایل صوتی بزرگترین اشتباه زنان در عشق و زندگی مشترک
کتاب 7 راز دلبسته کردن شوهر!
9 روز با 9 درس موفقیت!
خبرنامه رازهای همسرداری
دانلود رایگان کتاب مدیریت اهداف
ذهنت را برای موفقیت برنامه ریزی کن...
دوس داری به بهترین کسی که میخوای تبدیل بشی
فایل صوتی: آنچه درباره عزت نفس نمی دانید؟