یک پنجره برای بهتر زیستن | مرضیه فاطمی

حس خوب زندگی با افزایش عزت نفس

سابلیمینال چیست؟ پیامهای زیر آستانه برای برنامه ریزی ذهن و تغییر باورها

نويسنده:مرضیه فاطمی دسته:عزت نفس تاریخ:۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
(10 votes, average: 3٫30 out of 5)
Loading...
پیامهای زیر آستانه یا سابلیمینال

آیا تا به حال در رابطه با فایلهای سابلیمینال مسیج یا فایلهای خود هیپنوتیزمی برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه یا ذهن نیمه هشیار چیزی شنیده اید؟ آیا می توانید سابلیمینال مسیج چگونه کار می کنند و باورهای ما را تغییر می دهند. در این مقاله می خواهیم از شیوه عملکرد این روش برای تغییر باورها صحبت کنیم. هم چنین به کاربرد این روش از صنعت تبلیغات و تغییر فرهنگ ها گرفته تا صنعت رشد شخصی بپردازیم. همراه ما باشید و نکته های جالب و نشنیدنی این علم عجیب و غریب را بشنوید!

چرا تغییر باورها در زمان هشیاری سخت است؟

 » ویلیام دورل « دکتر مغز، در طي تحقیقات چهارده ساله خود مي نویسد: در مغز انسان دستگاهي مانند کامپیوتر وجود دارد که اطلاعات غیر منطقي و مستقیم را از مغز دور مي کند و موجب می شود تا انسان این اطلاعات را فراموش کند. ولی بخش دیگری از مغز هست که هر گونه اطلاعاتي به آن برسد، مغز آن را بدون چون و چرا پذیرفته و جزء قواعد روزمره خود قرار مي دهد. با این روش مي توان به سادگي اطلاعات خاصي را وارد سیستم اطلاعاتي مغز کرد، بدون این که شخص در موقع شنیدن متوجه پیام دروني آن شود. به این مي گویند برنامه ریزی ذهن. به پیامهایی که ذهن هشیار متوجه نمی شود ولی ذهن نیمه هشیار آن را دریافت میکند سابلیمینال مسیج یا پیامهای زیر آستانه آگاهی گفته می شود.

به عبارت ساده تر، ذهن هشیار  مثل یک نگهبان جلوی دروازه ذهن ایستاده و اجازه نمی دهد هر باوری وارد آن شود. در واقع ذهن هشیار نگهبانی است که با یک دستور العمل از قبل تعیین شده تک تک ورودی های ذهن را کنترل می کند و اجازه نمی دهد اطلاعاتی خلاف این دستور العمل وارد آن شود. اما روشهایی وجود دارد که ذهن هشیار را دور می زند و مستقیم باورهای جدیدی را جایگزین باورهای قبلی می کند. این روش استفاده از پیامهای پنهان یا زیر آستانه آگاهی است.

 

سابلیمینال مسیج (پیامهای زیر آستانه)  چیست و چگونه عمل می کند؟

پیامهای زیر آستانه آگاهی یا به عبارتی سابلیمینال مسیج ( subliminal messages )  نگهبان را دور می زنند و از جایی زیر آستانه درک و منطق و استدلال ما وارد ذهن می شوند. به این ترتیب از زیر سین جیم (سوال و جواب) ذهن هشیار جاخالی می دهند و رد می شود. یعنی پیش از آنکه ذهن هشیار از آنها بپرسد شما که هستید و اینجا چه می کنید آنها وارد ذهن می شوند و درست در قسمت باورها می نشینند. و بعد شخص بدون اینکه بداند چرا دست به رفتارهای جدیدی می زند که چه بسا با باورهای قبلی او ناسازگار بوده است.


خود هیپنوتیزم, عزت نفس, سابلیمینالخود هیپنوتیزم صوتی افزایش عزت نفس

♦ تقویت احساس ارزشمندی و عشق به خویشتن

♦ تقویت احساس رضایت از خود و زندگی

♦ تقویت احساس خوشبختی

♦ تقویت احساس شادی

دانلود خود هیپنوتیزم صوتی عزت نفس

 


 

کاربردهای پیامهای مخفی یا سابملینال subliminal 

سابلیمینال مسیح استفاده های خیلی زیادی در دنیا دارند بخصوص در عرصه های تبلیغات و حتی تهاجم فرهنگی. این پیامها می توانند بسیار خطرناک باشند و از طریق رسانه ها وارد ذهن افراد شوند. و باورهای افراد را بدون دخالت مستقیم آنها تغییر دهند. اما این پیامها می توانند مفید هم باشند. از جمله استفاده های مفید از این پیامها، در روانشناسی موفقیت است.

 

افزایش فروش پاپکورن در سینما با سوءاستفاده از پیامهای سابلیمینال

یک نمونه شناخته شده در تاریخ و تبلیغات مربوط  به تبلیغات پاپکورن در یکی از سینماهای نیویورک است که حتی کار به دادگاه کشید. در یکی از فیلمهای سینمایی، افراد حاضر در سینما علاقه ی زیادی به خوردن کولا و پاپکورن پیدا کرده بودند و درصد افرادی که در حین مشاهده فیلم کولا و پاپکورن می خریدند افزایش یافت. تا اینکه یک روز پرده سینما وسط فیلم پاره شد و موضوع لو رفت. جریان فیلم روی یک فریم خاص متوقف شد. اما آن فریم هیچ یک از صحنه های فیلم نبود! بلکه روی آن نوشته بود: پاپکورن و کولا بخور. پاپکورن و کولا لذیذ است! ”

معمولا فیلمها از ۲۵ فریم در ثانیه تشکیل شده اند. یعنی در هر ثانیه ۲۵ تصویر از جلوی چشم ما عبور می کند. در حالی که چشم فقط ۵-۶ فریم را می بیند. آنها در بین هر ۱۶ فریم فیلم یک اسلاید گذاشته بودند با این عنوان : پاپکورن و کولا بخور. پاپکورن و کولا لذیذ است! افراد بواسطه ی سرعت بالای فریمها هرگز این تصویر را در حین این فیلم نمی دیدند. اما این پیام وارد ذهن نیمه هشیار آنها می شد و میل به خوردن پاپکورن را در آنها افزایش می داد.

 

افزایش نرخ خودکشی با سوءاستفاده از سابلیمینال مسیج

استفاده های خطرناکی از این پیامها در تبلیغات و تهاجم فرهنگی شده است. مثلاً برخی گروههای شیطان پرستی، موسیقی های خود را طوری طراحی می کردند که اگر آنها را از آخر به اول اجرا می کردند پر از نفرت از زندگی، ترغیب به خودکشی و مواد مخدر و .. بود. عجیب اینکه درصد کسانی که بعد از شرکت در این مراسم ها خودکشی می کردند خیلی بالا بود. در واقع به نظر می رسد ذهن هشیار ما پیامی که در معکوس صوت یک آواز است را نمی فهمد! اما ذهن نیمه هشیار ما آن را درک میکند!!!!

 


 

هیپنوتراپی روابط موفق, سابلیمینالخود هیپنوتیزم صوتی تقویت روابط موفق

♦ رفع موانع درونی ارتباط با دیگران

♦ تقویت اعتماد به نفس در ارتباط با دیگران

♦ بزرگتر کردن دایره دوستی ها

♦ غشق به خویشتن و مقابله با ترس از طرد شدن

♦ تقویت روجیه بخشیدن و نجات از کینه توزی

دانلود خود هیپنوتیزم صوتی روابط موفق

 


تصاویر مستهجن در قالب سابلیمینال مسیج

در این روش، ابتدا یک طرح جنسی رسم می کنند و بعد روی آن یک نقاشی می کشند. به طوری که تصویر نهایی ممکن است چیزی متفاوت از طرح اولیه باشد. اما در نهایت تصویر اولیه که یک عکس مستهجن است در دل تصویر وجود دارد و ذهن نیمه هشیار آن را جذب کرده از آن تاثیر می پذیرد.

 

همین چندی بود که برای تبلیغات وارد یکی از کانالهای چند صد هزار نفری تلگرام شدم . در کمال تاسف عکسی را در این کانال دیدم که معلوم بود تبادل لینک یکی از کانالهای مستهجن است. بخصوص متنی که در زیر عکس نوشته شده بود نشان می داد که برداشت من از عکس اشتباه نیست.  من که با مفهوم پیامهای سابلیمینال در تصاویر آگاه بودم به خوبی متوجه عکس واقعی پشت صحنه شدم. در ظاهر به نظر می رسید که تصویر بانویی است که با چادر در مهراب عبادت است و دور تا دور او را گل ریخته است. اما کاملا مشخص بود که فردی که این تصویر را کشیده، اول طرح یک تصویر مستهجن را رسم کرده و سپس روی آن یک تصویر استخراج کرده است. به این ترتیب افراد شاید در ظاهر متوجه عکس نشوند اما ضمیر ناخودآگاهشان پیام جنسی که در پشت تصویر است را ضبط میکنند.

 

تغییر باورهای ملی و فرهنگی در فیلمهای سینما با سوءاستفاده از  پیامهای سابلیمینال

سینما نیز از این توانایی کم بهره نبرده است. بسیاری از فیلمها در خدمت بزرگان سیاست و فرهنگ ( اعم از مثبت یا منفی ) است که می خواهند باورهای جدیدی را در ذهن ها جایگزین کنند. علی الخصوص سینمای هالیوود و فیلمهایی که مشخصا برای جهان سوم و مسلمانها ساخته می شود. بسیاری از آنها از این اصل سود می جویند. آنها از هنر سینما برای جایگزین کردن باورهایی در زیر سطح آگاهی ما استفاده می کنند.


 

هیپنوتراپی موفقیتخود هیپنوتیزم صوتی سابلیمینال موفقیت و کامیابی

♦ تلقین ویزگی های شخصیتی که برای موفقیت لازم است

♦ تقویت احساس موفق و فوق العاده بودن

♦ تقویت احساس مسئولیت پذیری، استقلال، اراده و انگیزه

♦ تقویت احساس شجاعت برای دنبال کردن اهداف

♦ تقویت احساس ارزشمندی و مفید بودن

♦ تقویت احساس آرامش و توکل به خدا

دانلود خود هیپنوتیزم صوتی موفقیت

 


 

استفاده مثبت از سابلیمینال مسیج در صنعت رشد شخصی

اما به هر ترتیب، در دنیا استفاده های مثبت نیز از این پیامهای زیر آستانه آگاهی می شود. و آن در روانشناسی موفقیت است.  در این شیوه باورهای مثبت جایگزین باورهای منفی می شود. از پیامهای زیر آستانه برای تلقین عزت نفس، اعتماد به نفس، شادی، آرامش ،خوشبختی، ثروت، موفقیت و بسیاری اهداف دیگر استفاده می شود. محصولاتی که به این روش تولید می شود کارکردهایی از قبیل مقابله با اضطراب و افسردگی، رفع مشکلات خواب و .. را دارد.

 

به این گونه محصولات، فایلهای برنامه ریزی ذهن گفته می شود. فایلهای صوتی یا تصویری باورهای منفی را با باورهای مثبت نسبت به خود جایگزین می کند. درست مثل اینکه اسباب اثاث کهنه یک منزل را با اسباب نو جایگزین کنیم.

برنامه ریزی ذهن یعنی جایگزین کردن اسباب اثاث کهنه منزل ذهن با وسایل نو

یعنی جایگزین کردن باورهای منفی با باورهای مثبت نسبت به خود

 ما در وب سایت یک پنجره با یک فناوری پیشرفته فایلهای صوتی برنامه ریزی ذهن را تولید کرده ایم. در حال حاضر فایلهای خود هیپنوتیزمی افزایش عزت نفس، مقابله با افسردگی ، مقابله با اضطراب ، موفقیت و روابط موفق در سایت قرار گرفته که به سادگی قابل دانلود است. در زیر می توانید جزئیات بیشتر این فایلها را مشاهده کنید.  به زودی فایلهای مربوط به  رفع مشکلات خواب، لاغری و اعتیاد نیز در سایت قرار خواهد گرفت.

 


 

خود هیپنوتیزم غلبه بر اضطراب و استرس, سابلیمینالخود هیپنوتیزم صوتی سابلیمینال رفع اضطراب

♦ تقویت زیرساختهای پیشگیری از اضطراب

♦ تقویت باور توانمندی ( اعتماد به نفس ) برای غلبه بر چالشها

♦ تقویت احساس آرامش و ریلکسیشن

♦ تقویت احساس آرامش و امنیت در ارتباط با دیگران

♦ رفع احساس ترس در مواجهه با مشکلات زندگی

♦ تقویت احساس ارزشمندی و عزت نفس

  دانلود خود هیپنوتیزم اضطراب

 


 

افسردگی - هیپنوتراپی سابلیمینالخود هیپنوتیزم صوتی سابلیمینال رفع افسردگی

♦ تقویت احساس ارزشمندی نسبت به خود

♦ تقویت احساس قدردانی نسبت به خود ، آدمها و زندگی

♦ تقویت باور توانمندی ( مقابله با احساس درماندگی )

♦ تقویت احساس شادی و لذت بردن از زندگی

♦ تقویت احساس چشیدن طعم عمیق خوشبختی

دانلود خود هیپنوتیزمی افسردگی

 


 

 

نظر یکی از خریداران

خود هیپنوتیزم صوتی یا سابلیمینال

یکی از همراهان یک پنجره که برای مشاوره با من تماس گرفته بود و متن مشاوره با ایشان در مقاله ی رهایی از حلقه ضعف و وابستگی به همسر موجود است شخصی به شدت وابسته به همسر بود که گفته بود به خودکشی فکر می کنم. من به ایشان این فایل را پیشنهاد کردم . و اکنون بعد از دوماه این نظر را برای من فرستاده اند: ایشان از لفظ اعتماد به نفس استفاده کرده اند چون من به ایشان گفتم که فایل افسردگی از سه بخش شادی، خویشتن دوستی و اعتماد به نفس تشکیل شده است:

سلام من نزدیک دو ماه فایل برنامه ریزی ذهن رو که برای اعتماد به نفس هست گوش میکنم قبلا اصلا اعتماد به نفس نداشتم خیلی خجالتی بودم با شوهرم مشکل داشتم و خیلی هم بهش وابسته بودم تو این دو ماه خیلی فرق کردم اعتماد به نفسم زیاد شده خیلی راحت تر میتونم با بقیه ارتباط برقرار کنم با شوهرمم رابطم بهتر شده دیگه زیاد بهش وابسته نیستم در کل فایل برنامه ریزی ذهن خیلی بهم کمک کرد و هنوزم گوش میدم ممنون از خانم فاطمی

نویسنده: مرضیه فاطمی

مدرس پکیج تقویت عزت نفس  و پکیج زن موفق در زندگی مشترک  

Avatar
از وقتی به یاد دارم هویتم به سه ویژگی گره خورده است: مطالعه، نوشتن و آروزی داشتن یک زندگی هر چه بهتر برای همه ی مردم. "یک پنجره برای بهتر زیستن" پلی است میان من و شما تا شما را در دنیای شیرین مطالعاتم شریک کنم.
مرضیه فاطمی

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

  Avatarمجید در شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشید دقیقا تفاوت بین ان ال پی و هیپنوتیزم و سابلیمینال چیه؟مگه همه اینها برنامه ریزی ناخوداگاه رو انجام نمیدن؟ و سوال دوم اینکه ایا میشه از این طریق خصوصیات فیزیولوژیک بدن مثل لاغر بودن چاق بودن و یا رنگ چشم و ..را عوض کرد؟

  Avatarنرگس در یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام ببخشید من در فضای مجازی با بیوکنیزی اشنا شدم و از طریق هیپنوتیزم به تغیر رنگ چشم ازابی به قهوه ای انجام میشه
  خواستم بدونم این کار امکان پذیر هست،؟
  وممکنه از این طریق اعتقادات تغیر کنن و یا حتی به سمت شیطان پرستی منجر بشه؟

  Avatarمریم در دوشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشین . من چنتا سابلیمینال از یه سایت خارجی دانلود کردم . میخواستم ببینم اگه زبان این نوع صوت ها انگلیسی و غیر از زبان مادری باشه میتونه رو من تاثیری داشته باشه یا نه ؟ و اینکه من زبان انگلیسی رو مسلط هستم

   Avatarمرضیه فاطمی در جمعه ۰۶ مهر ۱۳۹۷ پاسخ

   اگه به زبان انگلیسی مسلط هستید نباید مشکلی وجود داشته باشه.

  Avatarامید زکی زاده در شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ پاسخ

  با سلام
  باتوجه به اینکه فایل های سابلیمینال که پیامهای پنهان میباشند و باتوجه به اینکه این خطر وجود دارد که در این فایل ها پیامی جز پیامهای تشریح شده یا کمتر و بیشتر از موضوع بیان شده وجود داشته باشد. چگونه این اطمینان را به مشتریان خود میدهید. آیا راهی برای فهمیدن یا برگردان فایل ها وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید ممنونم.
  این موضوع را در دیگر سایتهای با این موضوع نیز بیان کردم ولی کسی پاسخی نمیدهد.

   Avatarمرضیه فاطمی در چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام و تشکر بابت سوال خوبتون.
   فایلهای ما از نوع خودهیپنوتیزمی هستند. روش تهیه این فایلها و کارکردشون با فایلهایی که متن در دل موسیقی پنهانه کلا متفاوته. یعنی در فایلهای خودهیپنوتیزمی فرد صدای گوینده رو می شنوه و پیام ها در دل موسیقی پنهان نیست به همین دلیل فرد می تونه یک بار در حالت هشیاری مطالب رو گوش بده و از سالم بودن اونها اطمینان حاصل کنه.
   اما بد نیست الان توضیحی بدم که پس اساسا فایل خودهیپنوتیزمی چطور موثره. ببینید فایل خودهیپنوتیزمی فرد رو وارد هیپنوتیزم می کنه. در اون حالت فرد دیگه ذهن هشیارش به صورت کامل کار نمی کنه و اطلاعاتی که در این حالت به فرد تلقین می شه یک راست روی ذهن نیمه هشیار می نشینه. برای همین همان عملکرد سابلیمینال که مد نظر ماست رو انجام میده یعنی فایلها ذهن هشیار رو دور میزنه و از جایی زیر استانه آگاهی وارد میشه . و وقتی این پیامها به فرد تلقین میشه و او هیپنوتیزم میشه دیگه این باورهای جدید در ذهن او ثبت میشن.
   بنابراین اگر می خواهید از فایلها سایت ما استفاده کنید در نظر داشته باشید که در این فایلها صدای گوینده شنیده میشه و فرد می تونه یک بار در حالت هشیاری جملات تلقینی رو ارزیابی کنه. اما بعد از اینکه اطمینان حاصل کرد دیگه برای اثربخشی فایلها باید طبق دستورلعمل فایلها رو گوش بده. یعنی دراز بکشه، طبق صدای گوینده ریلکس کننده و با صدای گوینده آرام آرام جلو بره تا جایی که دیگه وارد هیپنوتیزم میشه و پیامها رد ذهن او القا میشن.
   امیدوارم پاسخ سوالتون رو گرفته باشید
   اگر باز هم مفهوم نبود مقاله های دیگری در مورد خودهیپنوتیزمی داریم که می تونید مطالعه کنید و همچنین می تونید سوالتون رو باز بپرسید.
   موفق و پیروز باشید

  Avatarm....z در چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام ببخشید این فایل هارو در هنگام خواب هم میشه گوش داد؟و اینکه اگه میشه تاثیری که در حالت بیداری داره در حالت خواب هم داره؟

   Avatarمرضیه فاطمی در پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ پاسخ

   حالت خلسه که در اینجا مد نظر ماست چیزی بین خواب و بیداری است یعنی نه بیداری است و نه خواب و امواج مغزی در آن حالت در فرکانسی بین زمان بیداری و خواب است و ماکزیمم گیرندگی را دارد. اما به هر ترتیب اگر فرد در حین گوش دادن خوابش ببرد هم مانعی ندارد و اثر خود را به هر حال دارد حال شاید کمتر ولی به هر حال بهتر از عدم استفاده از این فایلهاست

  Avatarمریم در سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خانم فاطمی، من دیشب از تلگرام باهاتون صحبت کردیم راجع به فایل عزت نفس و جملات خودم، براتون جملاتم رو از تلگرام فرستادم ولی انگار نیستید، از چه راه دیگه ای بدستتون برسونم؟؟

   Avatarمرضیه فاطمی در چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ پاسخ

   سلام خدمت شما. فایلهای شما رو دریافت کردم. ارتباطمون به خاطر فیلتر شدن تلگرام کند شده. از طریق شماره ۰۹۳۸۵۵۵۲۱۹۰ و نیز ایمیل info@1panjereh.ir هم می توانید با ما در تماس باشید

  Avatarمینا در یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام، ببخشید سوالی داشتم، آیا هرچیزی آهنگ خودش داره؟ منظورم اینه این سابلیمینال برا تمامی موضوعات یه اهنگ خاص داره یعنی ثروتش اهنگش با مثلا عزت نفس فرق داره یا نه یکی هستش؟ سوال دومم اینه ایا من میتونم خودم اهنگ سابلیمینال دانلود کنم و جملات تاکیدی مثبت خودم رو با صدای خودم درش ضبط کنم؟ ممنون از شما

   Avatarمرضیه فاطمی در یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام خدمت شما. قبل از هر چیز باید دو مساله را بگویم. دو دسته فایل مجزا وجود دارد سابلیمینال و خودهیپنوتیزمی و گرچه رویکرد هر دو برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه و دور زدن ذهن هشیار است و در هر دو هم آهنگ استفاده می شود اما رویکرد تهیه ی آن متفاوت است.
   به طور کلی اهنگهایی که در این موارد استفاده می شود لزوما به این شکل نیست که اهنگ تفکیک شده ای باشد اما باید خصوصیاتی را در خود داشته باشد مثلا موج آلفا یا تتای فرد را زیاد کند. بنابراین می توان یک اهنگ با این مشخصات را در کلیه فایلها استفاده کرد. هر چند گاهی برای افسردگی یا اضطراب آهنگهایی را انتخاب می کنند که شادی و آرامش را مشخصا مورد توجه قرار دهد.

   فایل سابلیمینال را می توانید با نرم افزار بسازید ولی فایل خودهیپنوتیزمی که در سایت ما هم موجود است نیازمند این است که با اصول هیپنوتیزم آشنا باشید. همچنین آهنگهایی که ما استفاده می کنیم با اصول خاصی و ویژه خودهیپنوتیزمی تهیه شده اند.

  Avatarحامی در چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

  سلامی دوباره خانم فاطمی ببخشید دوباره وقتتون رو میگیرم اما انصافا نتونستم دوباره مزاحمتون نشم من ان ال پی که معرفی کردید فایل های صوتی و پی دی اف هاش و گوش کردم و خوندم و با مشاوره و راهنمایی شما تونستم کاملا اون حس بد و از بین ببرم و خیلی خوشحالم دوباره ازتون تشکر میکنم و آرزو دارم شما هم همیشه تو تمام عرصه های زندگیتون خوشحال وموفق باشید 🌸🌷🌹

   Avatarمرضیه فاطمی در چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

   سلام بر شما. چقدر خوب. خوشحالم.
   شاد و سعادتمند باشید

  Avatarحامی در یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

  سپاس فراوان از اهمیتی که به ما و سایت خوبتون میدید من این روش رو امتحان میکنم حتما برای ادامه ی نتایج و ارتباط با شما حتما در سایتتون هستم و باهاتون تماس میگیرم. امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگیتون نمونه و سلامت و پیروز باشید
  به درود

   Avatarمرضیه فاطمی در دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

   ممنون از لطف شما
   شاد و خوشبخت باشید

  Avatarحامی در شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام خانم فاطمی ممنونم بابت سایت خوبتون یه سوال داشتم اگه جوابش رو بهم بدید خیلی خوشحال میشم بنده از چندین سال پیش قدرت ضم یر ناخودآگاه رو فهمیدم و خیلی جاها تونستم باهاش ارتباط خوبی برقرار کنم من فقط یه نگرانی ای دارم اونم اینه که چون میتونم با ضمیرناخودآگاهم ارتباط برقرار کنم افکاری منفی هراز گاهی کاملا بصورت شیطانی و لج کردن به کلمات تاکیدی و بالعکس کردن اونها به ذهنم خطور میکنه که انگار میخواد ضمیر ناخودآگاهم رو خودش در بر بگیره که من سریعا از اون فکر خارج میشم و به حال وبه عادی بودن شرایط فکر میکنم که از سرم بیرون بره اما هرازچندی باز به ذهنم میاد میترسم آخر کار به دستم بده خواهش میکنم یک جوابی بدهید که کاملا از سر بیرون بره. آیا این اتفاقات طبیعیه و برای اکثر افراد هم پیش میاد؟ ممنونم از وقتی که میزارید

   Avatarمرضیه فاطمی در یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

   با سلام و تشکر
   بهتون توصیه می کنم حتما مقاله کامپیوتر ذهنت را هک کن مطالعه کنید. خوشبختانه ضمیر ناخودآگاه یا نیمه هشیار قابل برنامه ریزی است و تکنیک های برنامه ریزی ذهن برای همین منظور هستند و شما م یتونید کلا برنامه ی ذهنتون رو بدون تلاش سفت و سخت تغییر بدید! یعنی به جای اینکه بخواید با ذهنتون بجنگید که مثبت فکر کنه و او کماکان منفی باشه، به جای اینکه بخواید مرتب حواس ذهنتون رو پرت کنید و خلاصه این قبیل کارها می تونید ذهنتون رو برنامه ریزی کنید. در این صورت ذهنتون نه تنها در مقابل شما نخواهد بود بلکه بهترین یار و یاور شما خواهد بود و خودش پیشتاز شما خواهد شد برای حرکت شما به سمت موفقیت و پیشرفت. یکی از روشهای برنامه ریزی ذهن استفاده از فایلهای خودهیپنوتیزمی است که در سایت هم موجود است. این فایلها ساده و سریع هستند. آموزشی نیستند که توصیه و نصیحت بدهند. با صرف نیم ساعت وقت شبانه قبل از خواب که انها را در گوش بگذارید، بعد از یک ماه به طرز چشمگیری در شما تغییر ایجاد می کنند. روشهای دیگر برنامه ریزی همچون تکنیکهای NLP و تصویرسازی هم وجود دارد که اگر علاقه مند باشید می توانید از طریق تلفن ۰۹۳۸۵۵۵۲۱۹۰ برای مشاوره حضوری اقدام کنید.

  Avatarابراهیم بهرامی در شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ پاسخ

  باسلام وتوفیق روز افزون از مطالبتون استفاده کردم خیلی جالب بود ایا دراین زمینه کتاب یا CD وجود دارد که تهیه کنیم

   Avatarمرضیه فاطمی در شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ پاسخ

   با سلام و تشکر.
   من خودم مطالب رو از منابع مختلف گردآوری کردم و اطلاعی ندارم اگر در حال حاضر کتاب یا CD آموزشی در این زمینه باشد. منظورتان از CD فیلم یا صوت آموزشی در این زمینه بود یا اینکه CD حاوی فایل خودهیپنوتیزمی؟ اگر مد نظرتان دومی بود ما در سایت خودمان انواع مختلفی از فایلهای خودهیپنوتیزمی را داریم که به صورت دانلودی است و به محض خرید قابل دانلود است. کسب اطلاعات و آگاهی در این زمینه خوب است اما در کنار آن خیلی بهتر این است که در عمل هم از مواهب خودهیپنوتیزمی یرای تحقق اهداف مثبت استفاده کنیم.

  Avatarحنانه در پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ پاسخ

  با سلام و درود گفتین فایل سفارشی هم درست می کنید ؟ چطور میتونم سفارش بدم اونی که میخام ؟

   Avatarمرضیه فاطمی در جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ پاسخ

   با سلام. یا به شماره ۰۹۳۸۵۵۵۲۱۹۰ تماس بگیرید. یا به ایمیل info@1panjereh.ir ایمیل دهید و یا اینکه از طریق تلگرام @YekPanjereh_S پیام ارسال کنید. البته گزینه اول بهتر است

  Avatarاحمد ایرانی در سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ پاسخ

  نرم افزاری برای اینکه خودمون فایل صوتی سابلیمینال بسازم وجود داره؟

   Avatarمرضیه فاطمی در سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ پاسخ

   اگر بخواهید می توانیم برایتان فایل خودهیپنوتیزمی سفارشی هم درست کنیم. برخی از اعضا فایل سفارشی متناسب با نیاز خودشان درخواست کرده بودند که برای آنها تهیه کردیم.

  Avatarطیبه در سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ پاسخ

  باسلام مطالبتون رو خوندم بقول دوستمون جالب ولی تکان دهنده اما چیزی که منو نگران کرد اینه که یه موسیقی جذب ثروت خربداری کردم حال که مطالب شمارو مطالعه کردم دلهره گرفتم که نکنه یوقتی چیز دیگری باشه و رو من تاثیر منفی داشته باشه لطفا راهنماییم کنید که چه کنم پیشاپیش از توجهتون سپاسگزارم

   Avatarمرضیه فاطمی در چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ پاسخ

   طیبه خانم عزیز سلام و تشکر

   بله طبیعی است که نگران باشید. دوست دیگری هم چنین پیامی برای ما ارسال کرده و در رابطه با موسیقی سابلیمینال ثروت که خریداری کرده بود اظهار نگرانی می کرد. یک بار در حالت هشیاری به فایلها گوش دهید اگر فایلی که تهیه کرده باشید مشابه فایلهای خودهیپنوتیزمی ما باشد به راحتی در حالت هشیاری می توانید آن را گوش داده و مضامینی که به شما القا می شود را ارزیابی کنید. چون فایلهای خودهیپنوتیزمی که مشابه روش ما تهیه شده باشند شنیداری و قابل درک هستند . در واقع آن ها به این دلیل سابلیمینال نامیده می شوند که وقتی فرد وارد هیپنوتیزم می شود آنها را به صورت هشیارانه درک نمی کند اما معنی آن نیست که هرگز قابل شنیدن و درک کردن نیست. اما در مقابل برخی از فایلهای سابلیمینال هستند که متن القا شده در داخل موسیقی پنهان می شود و بنابرین شما راهی برای ارزیابی کردن محتوای القا شده ندارید. حتی نمی توانید متوجه شوید که آیا پیامها فارسی است یا انگلیسی! و آیا اساسا پیامی منتقل شده یا نه! و نهایتا اینکه آیا پیامها خطرناک هستند یا نه. در چنین حالتی تنها راه به نظر من اطمینان از منبع عرضه کننده ی آن فایلهاست.

  Avatarسید علی فخری در دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام خانم فاطمی
  مقاله سابلیمینال مسیج ها رو خوندم. واقعا جالب و حتی تکان دهنده بود. خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم.
  ضمنا از بین اساتید موفقیت “خانمی” که دیدم مشغول فعالیت هستند شما تنها استاد موفقیت “خانم” هستید که با “چادر” روی سن میروید و سخنرانی میکنید. واقعا بخاطر این فهم و درک بهتون تبریک میگم.

   Avatarمرضیه فاطمی در سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ پاسخ

   سلام آقای فخری
   خوشحالم که مطالب مورد توجه شما قرار گرفته است.
   هم چنین از لطف شما بسیار سپاسگزارم

وضعیتهای ورود کاربر

ARE YOU READY? GET IT NOW!
ثبت نام رایگان کارگاه
کارگاه آشنایی با مهارتهای گفتگو و ارتباط موثر به سبک دیالوگ
برای هماهنگی های بعدی با شما تماس می گیریم
فایل صوتی بزرگترین اشتباه زنان در عشق و زندگی مشترک
کتاب 7 راز دلبسته کردن شوهر!
9 روز با 9 درس موفقیت!
خبرنامه رازهای همسرداری
دانلود رایگان کتاب مدیریت اهداف
ذهنت را برای موفقیت برنامه ریزی کن...
دوس داری به بهترین کسی که میخوای تبدیل بشی