یک پنجره برای بهتر زیستن

فایلهای خود هیپنوتیزمی

چگونه تبدیل به بهترین کسی شوید که می توانید باشید

برنامه ریزی ذهن با استفاده از فایل خودهیپنوتیزم (هیپنوتراپی) یعنی جایگزین کردن اسباب اثاث کهنه منزل ذهن با وسایل نو یعنی جایگزین کردن باورهای منفی با باورهای مثبت. یعنی یک پله برای پرواز و شروع تجربه زندگی در سطوح بالاتر

برای خرید، سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

مشاوره پیش از خرید: ۰۹۳۸۵۵۵۲۱۹۰

تحول مثبت با فایلهای صوتی خودهیپنوتیزمی - دانلود فوری

برای دانلود روی فایل انتخابی خود کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید

بهبود روابط

رهایی از وابستگی و ترس از طرد شدن، بهبود روابط عاطفی شغلی و خانوادگی، رفع خجولی
جزئیات بیشتر

بهبود روابط

رهایی از وابستگی و ترس از طرد شدن، بهبود روابط عاطفی شغلی و خانوادگی، رفع خجولی
جزئیات بیشتر

جذب پول و ثروت

تصحیح باورهای غلط پیرامون ثروت، آشتی با پول و پولدارها، جذب پول و ثروت
جزئیات بیشتر

غلبه بر اضطراب

تقویت آرامش و امنیت، شجاعت و اعتماد به نفس
جزئیات بیشتر

غلبه بر افسردگی

تقویت احساس شادی و عشق به خویشتن و زندگی، احساس ارزشمندی و توانمندی
جزئیات بیشتر

افزایش هوش

افزایش هوش، خلاقیت، تمرکز، قدرت حل مساله، اعتماد به نفس
جزئیات بیشتر

افزایش اعتماد به نفس

افزایش باور توانمندی، شجاعت و جسارت، اراده و انگیزه
جزئیات بیشتر

خودهیپنوتیزم صوتی

بهبود سیستم ایمنی، رفع بیماری های جسمی با ریشه عصبی- افزایش انرژی و سلامتی
جزئیات بیشتر

خودهیپنوتیزم صوتی

افزایش احساس شادی و خوشبختی، ارزشمندی و رضایتمندی از زندگی، افزایش عشق به زندگی
جزئیات بیشتر

برای خرید، سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

مشاوره پیش از خرید: ۰۹۳۸۵۵۵۲۱۹۰

رمز متمایز بودن فایلهای خودهیپنوتیزم

تاثیرگذاری عمیق

عبارات تلقینی مثبت موجود در این فایلها به عمق ذهن نیمه هشیار شما نفوذ می کند و باورهای مخرب و افکار منفی که سالهای سال به زندگی شما جهت داده است را کنار مبزند و باورهای مثبت جدیدی جایگزین می کند. بنابرای این فایلها مثل یک سخنرانی یا سمینار نیست که تنها لایه های سطحی ذهن شما را تحت تاثیر قرار داده و صرفا به آگاهی شما اضافه کند بلکه در عمل شخصیت و نگرش شما را تغییر می دهد و به سمت شکوفایی سوق می دهد.

راحت و بی دردسر

در سایر روشهای تغییر فردی شما نیاز دارید که زمانهایی را به آموزش خود ( اعم از مطالعه یا استفاده از دوره های آموزشی) و نیز زمانهایی را به انجام تمرینات اختصاص دهید. سایر روشها هم در جای خود ارزشمند هستند اما این روش به شما امکان می دهد که بدون زحمت و تنها با گذاشتن یک هنس فری در گوش و ریلکس کردن در خودتان یک تغییر جدی ایجاد کنید.

تاثیرگذاری پایدار

شاید تجربه کرده باشید که بعد از شرکت در یک سمینار آموزشی کمی تحت تاثیر قرار می گیرید و میخوهید زندگی خود را عوض کنید اما یکی دو روز بعد به روال اول بر می گردید. خبر خوب اینکه فایلهای خودهیپنوتیزمی تاثیرات پایدار در شما ایجاد می کنند. چرا که این فایلها سیم کشی مغز شما را تغییر می دهند بنابراین شخصیت شما تغییر پیدا کرده در رفتار شما منعکس می شود. اگر می توانید رانندگی را فراموش می کنید تاثیرات این فایلها هم می تواند از بین برود!

اقتصادی و به صرفه

اگر بخواهید با جلسات هیپنوتیزم حضوری در خودتان تغییر ایجاد کنید نیاز دارید که حداقل به مدت ۲ ماه هفته ای دو مرتبه در این جلسات شرکت کنید که بسته به مکان برای شما دست کم ۱.۵ میلیون تومان در برخواهد داشت در حالی که شما با پرداخت تنها ۲ درصد این مبلغ می توانید متناسب با نیاز خود اعم از نیاز به موفقیت، بهبود روابط، اعتماد به نفس، عزت نفس تا اضطراب و افسردگی و افزایش هوش و ... در خود تغییرات پایداری ایجاد کنید.

تاثیرگذاری سریع

فکر می کنید برای تغییر تصویر ذهنی شما از خود و جهان اطرافتان چقدر زمان لازم باشد؟ باورهایی که شاید دهه ها با آن زیسته اید؟ فایل خودهیپنوتیزمی به شما کمک می کند آنچه افراد با سالها تلاش، مراقبه و خودآگاهی برای تغییر خود به آن دست می یابند در یکی دو ماه دست پیدا کنید. اگر هر روز نیم ساعت این فایلها را در گوش بگذارید و ریلکس کنید بعد از یکی دو ماه کاملا عوض می شوید به قدری که خودتان هم متعجب خواهید شد. از شخصیت جدیدتان لذت ببرید.

نتایجی فراتر از انتظار

از آنجایی که فایلهای خودهیپنوتیزمی عمیق ترین باورهای منفی شما را نشانه می گیرد و در شما تغییر شخصیت ایجاد می کند شما حتی در سایر ابعاد زندگی که مورد توجهتان نبوده نیز تغییرات مثبتی را تجربه می کنید. مثلا شاید برای زندگی عاطفی اقدام به استفاده از فایل خودهیپنوتیزمی کنید اما متوجه رشد خود در زندگی حرفه ای هم بشوید و بالعکس. چرا که این فایلها علت را مورد توجه قرار می دهند نه معلول!

نظرات مشتریان

خود هیپنوتیزم صوتی

سلام من نزدیک دو ماه فایل برنامه ریزی ذهن رو که برای اعتماد به نفس هست گوش میکنم قبلا اصلا اعتماد به نفس نداشتم خیلی خجالتی بودم با شوهرم مشکل داشتم و خیلی هم بهش وابسته بودم تو این دو ماه خیلی فرق کردم اعتماد به نفسم زیاد شده خیلی راحت تر میتونم با بقیه ارتباط برقرار کنم با شوهرمم رابطم بهتر شده دیگه زیاد بهش وابسته نیستم در کل فایل برنامه ریزی ذهن خیلی بهم کمک کرد و هنوزم گوش میدم ممنون از خانم فاطمی

زهرا

خانم فاطمی عزیز دوستتون دارم از ته دل، امروز کلی تبلیغ شما رو توی فامیل کردم. تبلیغ نیست واقعیته. خدای بزرگ منو با شما آشنا کرد و ممنونم بابتش. همین حس خوب و آرامش درون خودش یه دنیا می ارزه ( حس خوب ناشی از گوش دادن به فایلهای خودهیپنوتیزمی عزت نفس) . شبهای قدر به یادتون بودم و از ته دل از خدای بزرگم براتون بهترین ها رو خواستم.

رفیعی

تازگی ها مطالب رو بهتر درکشون می کنم روحم آرومتر حرف زدنم شمرده تر و با متانت تر شده. واقعا همیشه براتون خیر و برکت می خوام و واقعا از ته دل دعاتون می کنم و می دونم و ایمان دارم به اون چیزی که از خدای بزرگ می خواهید می رسید

مرضیه

این هم نظر یکی دیگر از خریداران فایل خودهیپنوتیزمی که حالا زندگی خود را در سطوحی بالاتر دنبال می کند و خوشبختی و احساس رضایت را در زندگی اش شکوفا کرده است. امیدوارم نفر بعدی شما باشید.

نظر صوتی یکی از خریداران که با استفاده از فایل خودهیپنوتیزمی اولین گامهای بزرگ تغییر و بهبودی در زندگی را برداشت. و اکنون به لطف خدا زندگی خود را عالی می داند. امیدوارم نفر بعدی شما باشید

سوالات رایج مخاطبان

در کلیه ی فایلهایی که ما داریم پیامها فارسی هستند.

دانلودی است و به محض اتمام خرید قابل دانلود است

این فایلها اموزشی نیست که به شما توصیه و راهکار بدهد. بلکه صرفا یک یک فایل ۳۰ دقیقه ایست که هر شب باید در حالت ریلکس گوش داد . بدون اینکه بخواهید ذهنتان را درگیر فرایند آموختن و بررسی و آنالیز کنید. یعنی هیچ زحمتی برای شما ندارد اما در عوض فواید بسیار دارد. چون یکراست باورهای شما را نشانه گرفته شما را تغییر می دهد.

فقط کافی است روزی نیم ساعت در حالت استراحت گوش دهید تا به هیپنوتیزم بروید. بعد از استفاده از این فایل با نگاه واقع بینانه تری می توانید راجع به ابعاد زندگیتون تصمیم بگیرید و ذهنتون از هاله های سیاه و تاریک افکار منفی بیرون می آید.

 

نه. اصلا هم قرار نیست فرد در حین شنیدن فایل ذهنش را به سمت موضوعات مثبت یا اهداف و رویاهایش ببرد. در یک فایل خود هیپنوتیزمی فرد متناسب با دستوراتی که در پیام به او داده می شود ابتدا سعی می کند نفسهای عمیق و آرام بکشد و بدنش را ریلکس کند بعد همانطور که به پیش می رود امواج تتا و الفای مغزش زیاد می شود و وارد  حالتی بین خواب و بیداری می شود.

در آن حالت پیامهایی به او القا می شود که اصلا به خاطر نمی آورد. نه آن موقع حواسش هست که بخواهد آنالیز کند و نه بعد که هشیار شد به یاد می آورد. در پایان هم فرد از هیپنوتیزم خارج می شود و همانطور که گفتم جیزی هم به یاد نمی آورد.

اما در گذر زمان ( یعنی پس از سه چهار هفته) این پیامها که در عمق وجودش نشسته در دل و ذهنش بیدار می شود و فرد احساس می کند باورهایش تغییر کرده است. حتی نمی داند از کجا. اما دیگر مثل قبل نگاه نمی کند. مثلا یک فرد افسرده که فایل خود هیپنوتیزمی افسردگی را گوش می دهد بعد از یک مدت احساس می کند که خیلی زندگی و خودش را دوست دارد و خوشبخت و شاد است. به این شکل …

در فایلهایی که ما داریم این پیامها قابل شنیدن هستند. یعنی اگر شما در حالت هشیاری به آنها گوش دهید متوجه عبارات تاکیدی القا شده خواهید شد و می فهمید که این عبارات چه هستند. اما بارها شده که دوستانی با ما تماس گرفته اند و گفته اند که از جاهای دیگر فایلهایی تهیه کرده اند که پیام القا شده در دل موسیقی پنهان بوده قابل محک زدن نیست. به همین دلیل نمی توانستند از محتوا اطمینان حاصل کنند و نگران بودند که خطرناک نباشد.

اما فایلهای ما از این دسته نیست. شما می توانید پیام را در حالت هشیاری بشنوید و ارزیابی کنید. اما این کار فقط بهتر است یک بار انجام شود. بعد از آن به شکل معمول استفاده کنید. به این ترتیب وارد هیپنوتیزم می شوید. و در آن حالت متوجه پیامهای القا شده نمی شوید. آن وقت آن عبارات تاکیدی خاصیت هیپنوتراپی سابلیمینال پیدا می کنند و موثر می شوند.

 

هیپنوتیزم چیز عجیب و غریب خارق العاده ای نیست. چیزی شبیه رویا پردازی است. شما کماکان هشیارید و صدای مرا می شنوید اما یک تجربه ی متفاوت را احساس می کنید. بنابراین خیلی سخت نگیرید که من هنوز هشیارم، من به هیپنوتیزم نرفته ام، من صدا را می شنوم و مواردی از این دست. هیچ تلاشی برای فکر کردن یا نکردن نکنید، هیچ تلاشی برای خوابیدن یا نخوابیدن نکنید، هیچ تلاشی برای شنیدن یا نشنیدن نکنید فقط اجازه بدهید همه چیز به سادگی جلو برود. به نفس کشیدن خود دقت کنید به ضربان قلبتان و شروع کنید به شمارش معکوس از ۳۰۰ تا ۰. مهم هم نیست اگر شمارش از دستتان در رفت. اجازه بدهید همه چیز به سادگی جلو برود. هر بار که هیپنوتیزم می شوید ممکن است تجربه ی متفاوتی را به اندازه ظرفیتتان تجربه کنید. 

ماهیت همه اینها برنامه ریزی ذهن نیمه هشیار از طریق خود هیپنوتیزمی است ولی محتوا کمی اختصاصی شده است. آنها برای مقاصد مختلفی همچون افسردگی، اضطراب، روابط موفق، موفقیت، افزایش هوش و .. تهیه شده است. همه ی آنها بر اساس قاعده ی هیپنوتیزم کردن و تغییر باورها کار می کنند ولی مشخص برای هدف خاص.

زیر بنای همه به نوعی تقویت عزت نفس هست. اما چیزهای دیگری هم اضافه شده. مثلا برای فرد مضطرب تلقین ارامش ، برای فرد افسرده تلقین شادی و برای روابط موفق هم روی دوستی، عشق و اینها تاکید داشته و سعی کرده ترس در روابط را از بین ببرد.

 

بله ما یک فایل صوتی ۱۰ دقیقه ای ضمیمه ی محصول کرده ایم که به طور کامل نحوه استفاده را می گوید. بسیار ساده است و اصلا جای نگرانی نیست.

 

سلام نه خطرناک نیست. فایلهایی خطرناکند که ما از محتوای آن اطلاعی نداریم و ممکن است توسط گروههای مخرب با اهداف منفی درست شده باشد. ولی تمامی فایلهایی که در سایت ما هستند مضامین مثبت در آن القا شده و برای هیچ کس خطرناک نیست و خودتان می توانید یک بار در حالت هشیاری گوش دهید تا از محتوای آن اطمینان حاصل کنید. همچنین این فایلها علیرغم اختصاصی شدن برای عموم قابل استفاده است. مثلا فردی که بیماری خاصی هم ندارد اگر از خودهیپنوتیزم سلامت استفاده کند باز هم برای او مفید است  و هیچ خطری او را تهدید نمی کند

 

خیر.  هر فردی نمی تواند از هر دارویی استفاده کند اما فایلهای خودهیپنوتیزمی این محدودیت را ندارند. مثلا یک فرد عادی می تواند فایل سلامت را گوش دهد برای اینکه سلامتی بیشتری داشته باشد. یک فردی که فکر می کند آنطور که باید شاد نیست و احساس خوشبختی نمی کند، یا منزوی است می تواند فایل افسردگی را گوش دهد تا احساس شادی و خوشبختی را وارد زندگی اش کند. این فایلها فقط به ذهن او یاد می دهند که شادتر باشد. و هیچ خطری او را تهدید نمی کند. 

 

 یک زمانی که نیم ساعت وقت دارید که دراز بکشید و استراحت کنید بدون اینکه کسی مزاحمتان شود. مثلا گوشیتان زنگ بخورد و کسی با شما کار داشته باشد ولی فرق ندارد دقیقا چه زمانی. می توانید شب قبل از خواب، صبح بعد از خواب یا حتی در حین روز گوش دهید. ولی در آن زمان نباید مشغول کاری باشید که به هشیاری نیاز دارد.

 

خطرناک نیست ولی ممکن است به ذهن خیلی فشار بیاید و ذهن خسته شود. مشابه وقتی که ساعتها معادلات ریاضی حل کرده اید!برخی دوستان وقتی تحت تاثیر فایلها قرار می گیرند دوست دارند روزی چند بار استفاده کنند ولی بهتر است مهمتر از هر چیز مداومت شما در استفاده از این فایل به مدت یکی دو ماه است.

دیدگاه‌ها

*
*