یک پنجره برای بهتر زیستن

سابلیمینال چیست؟ پیامهای زیر آستانه برای برنامه ریزی ذهن و تغییر باورها

پیامهای زیر آستانه یا سابلیمینال چیست | یک پنجره برای بهتر زیستن، مرضیه فاطمی

سابلیمینال چیست؟ آیا تا به حال در رابطه با فایلهای سابلیمینال مسیج یا فایلهای خود هیپنوتیزمی برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه یا ذهن نیمه هشیار چیزی شنیده اید؟  آیا می دانید سابلیمینال مسیج چگونه کار می کند و باورهای ما را تغییر می دهد.  در این مقاله می خواهیم از شیوه عملکرد این روش برای تغییر باورها صحبت کنیم.  هم چنین به کاربرد این روش از صنعت تبلیغات و تغییر فرهنگ ها گرفته تا صنعت رشد شخصی بپردازیم. همراه ما باشید و نکته های جالب و نشنیدنی این علم عجیب و غریب را بشنوید!

چرا تغییر باورها در زمان هشیاری سخت است؟

» ویلیام دورل « دکتر مغز، در طی تحقیقات چهارده ساله خود می نویسد: در مغز انسان دستگاهی مانند کامپیوتر وجود دارد که اطلاعات غیر منطقی و مستقیم را از مغز دور می کند و موجب می شود تا انسان این اطلاعات را فراموش کند.

ولی بخش دیگری از مغز هست که هر گونه اطلاعاتی به آن برسد، مغز آن را بدون چون و چرا پذیرفته و جزء قواعد روزمره خود قرار می دهد. با این روش می توان به سادگی اطلاعات خاصی را وارد سیستم اطلاعاتی مغز کرد، بدون این که شخص در موقع شنیدن متوجه پیام درونی آن شود.

به این می گویند برنامه ریزی ذهن. به پیامهایی که ذهن هشیار متوجه نمی شود ولی ذهن نیمه هشیار آن را دریافت میکند سابلیمینال مسیج یا پیامهای زیر آستانه آگاهی گفته می شود.

به عبارت ساده تر، ذهن هشیار  مثل یک نگهبان جلوی دروازه ذهن ایستاده و اجازه نمی دهد هر باوری وارد آن شود. در واقع ذهن هشیار نگهبانی است که با یک دستور العمل از قبل تعیین شده تک تک ورودی های ذهن را کنترل می کند و اجازه نمی دهد اطلاعاتی خلاف این دستور العمل وارد آن شود.

اما روشهایی وجود دارد که ذهن هشیار را دور می زند و مستقیم باورهای جدیدی را جایگزین باورهای قبلی می کند. این روش استفاده از پیامهای پنهان یا زیر آستانه آگاهی است.

سابلیمینال چیست و چگونه عمل می کند (سابلیمینال مسیج = پیامهای زیر آستانه)؟

پیامهای زیر آستانه آگاهی یا به عبارتی سابلیمینال مسیج ( subliminal messages )  نگهبان را دور می زنند و از جایی زیر آستانه درک و منطق و استدلال ما وارد ذهن می شوند. به این ترتیب از زیر سین جین (سوال و جواب) ذهن هشیار جاخالی می دهند و رد می شود.

یعنی پیش از آنکه ذهن هشیار از آنها بپرسد شما که هستید و اینجا چه می کنید آنها وارد ذهن می شوند و درست در قسمت باورها می نشینند. و بعد شخص بدون اینکه بداند چرا دست به رفتارهای جدیدی می زند که چه بسا با باورهای قبلی او ناسازگار بوده است.

خود هیپنوتیزم صوتی افزایش عزت نفس

♦ تقویت احساس ارزشمندی و عشق به خویشتنسابلیمینال چیست؟

♦ تقویت احساس رضایت از خود و زندگی

♦ تقویت احساس خوشبختی

♦ تقویت احساس شادی

دانلود خود هیپنوتیزم صوتی عزت نفس

کاربردهای پیامهای مخفی یا سابملینال subliminal 

سابلیمینال مسیح استفاده های خیلی زیادی در دنیا دارند بخصوص در عرصه های تبلیغات و حتی تهاجم فرهنگی.

این پیامها می توانند بسیار خطرناک باشند و از طریق رسانه ها وارد ذهن افراد شوند. و باورهای افراد را بدون دخالت مستقیم آنها تغییر دهند. اما این پیامها می توانند مفید هم باشند. از جمله استفاده های مفید از این پیامها، در روانشناسی موفقیت است.

افزایش فروش پاپکورن در سینما با سوءاستفاده از پیامهای سابلیمینال

یک نمونه شناخته شده در تاریخ و تبلیغات مربوط  به تبلیغات پاپکورن در یکی از سینماهای نیویورک است که حتی کار به دادگاه کشید.

در یکی از فیلمهای سینمایی، افراد حاضر در سینما علاقه ی زیادی به خوردن کولا و پاپکورن پیدا کرده بودند و درصد افرادی که در حین مشاهده فیلم کولا و پاپکورن می خریدند افزایش یافت.

تا اینکه یک روز پرده سینما وسط فیلم پاره شد و موضوع لو رفت. جریان فیلم روی یک فریم خاص متوقف شد. اما آن فریم هیچ یک از صحنه های فیلم نبود! بلکه روی آن نوشته بود: پاپکورن و کولا بخور. پاپکورن و کولا لذیذ است! “

معمولا فیلمها از ۲۵ فریم در ثانیه تشکیل شده اند. یعنی در هر ثانیه ۲۵ تصویر از جلوی چشم ما عبور می کند. در حالی که چشم فقط ۵-۶ فریم را می بیند. آنها در بین هر ۱۶ فریم فیلم یک اسلاید گذاشته بودند با این عنوان : پاپکورن و کولا بخور. پاپکورن و کولا لذیذ است!

افراد بواسطه ی سرعت بالای فریمها هرگز این تصویر را در حین این فیلم نمی دیدند. اما این پیام وارد ذهن نیمه هشیار آنها می شد و میل به خوردن پاپکورن را در آنها افزایش می داد.

افزایش نرخ خودکشی با سوءاستفاده از سابلیمینال مسیج

استفاده های خطرناکی از این پیامها در تبلیغات و تهاجم فرهنگی شده است. مثلاً برخی گروههای شیطان پرستی، موسیقی های خود را طوری طراحی می کردند که اگر آنها را از آخر به اول اجرا می کردند پر از نفرت از زندگی، ترغیب به خودکشی و مواد مخدر و .. بود.

عجیب اینکه درصد کسانی که بعد از شرکت در این مراسم ها خودکشی می کردند خیلی بالا بود. در واقع به نظر می رسد ذهن هشیار ما پیامی که در معکوس صوت یک آواز است را نمی فهمد! اما ذهن نیمه هشیار ما آن را درک میکند!!!!

خود هیپنوتیزم صوتی تقویت روابط موفق

♦ رفع موانع درونی ارتباط با دیگران

♦ تقویت اعتماد به نفس در ارتباط با دیگران

♦ بزرگتر کردن دایره دوستی ها

♦ غشق به خویشتن و مقابله با ترس از طرد شدن

♦ تقویت روجیه بخشیدن و نجات از کینه توزی

دانلود خود هیپنوتیزم صوتی روابط موفق

تصاویر مستهجن در قالب سابلیمینال مسیج

در این روش، ابتدا یک طرح جنسی رسم می کنند و بعد روی آن یک نقاشی می کشند. به طوری که تصویر نهایی ممکن است چیزی متفاوت از طرح اولیه باشد. اما در نهایت تصویر اولیه که یک عکس مستهجن است در دل تصویر وجود دارد و ذهن نیمه هشیار آن را جذب کرده از آن تاثیر می پذیرد.

همین چندی بود که برای تبلیغات وارد یکی از کانالهای چند صد هزار نفری تلگرام شدم . در کمال تاسف عکسی را در این کانال دیدم که معلوم بود تبادل لینک یکی از کانالهای مستهجن است. بخصوص متنی که در زیر عکس نوشته شده بود نشان می داد که برداشت من از عکس اشتباه نیست.

من که با مفهوم پیامهای سابلیمینال در تصاویر آگاه بودم به خوبی متوجه عکس واقعی پشت صحنه شدم.

در ظاهر به نظر می رسید که تصویر بانویی است که با چادر در محراب عبادت است و دور تا دور او را گل ریخته است. اما کاملاً مشخص بود که فردی که این تصویر را کشیده، اول طرح یک تصویر مستهجن را رسم کرده و سپس روی آن یک تصویر استخراج کرده است. به این ترتیب افراد شاید در ظاهر متوجه عکس نشوند اما ضمیر ناخودآگاهشان پیام جنسی که در پشت تصویر است را ضبط میکنند.

تغییر باورهای ملی و فرهنگی در فیلمهای سینما با سوءاستفاده از پیامها

سینما نیز از این توانایی کم بهره نبرده است. بسیاری از فیلمها در خدمت بزرگان سیاست و فرهنگ ( اعم از مثبت یا منفی ) است که می خواهند باورهای جدیدی را در ذهن ها جایگزین کنند.

علی الخصوص سینمای هالیوود و فیلمهایی که مشخصاً برای جهان سوم و مسلمانها ساخته می شود. بسیاری از آنها از این اصل سود می جویند. آنها از هنر سینما برای جایگزین کردن باورهایی در زیر سطح آگاهی ما استفاده می کنند.

خود هیپنوتیزم صوتی موفقیت و کامیابی

♦ تلقین ویزگی های شخصیتی که برای موفقیت لازم استخود هیپنوتیزم صوتی یا سابلیمینال

♦ تقویت احساس موفق و فوق العاده بودن

♦ تقویت احساس مسئولیت پذیری، استقلال، اراده و انگیزه

♦ تقویت احساس شجاعت برای دنبال کردن اهداف

♦ تقویت احساس ارزشمندی و مفید بودن

♦ تقویت احساس آرامش و توکل به خدا

دانلود خود هیپنوتیزم صوتی موفقیت

استفاده مثبت از سابلیمینال مسیج در صنعت رشد شخصی

اما به هر ترتیب، در دنیا استفاده های مثبت نیز از این پیامهای زیر آستانه آگاهی می شود. و آن در روانشناسی موفقیت است.  در این شیوه باورهای مثبت جایگزین باورهای منفی می شود. از پیامهای زیر آستانه برای تلقین عزت نفس، اعتماد به نفس، شادی، آرامش ،خوشبختی، ثروت، موفقیت و بسیاری اهداف دیگر استفاده می شود. محصولاتی که به این روش تولید می شود کارکردهایی از قبیل مقابله با اضطراب و افسردگی، رفع مشکلات خواب و .. را دارد.

به این گونه محصولات، فایلهای برنامه ریزی ذهن گفته می شود. فایلهای صوتی یا تصویری باورهای منفی را با باورهای مثبت نسبت به خود جایگزین می کند. درست مثل اینکه اسباب اثاث کهنه یک منزل را با اسباب نو جایگزین کنیم.

برنامه ریزی ذهن یعنی جایگزین کردن اسباب اثاث کهنه منزل ذهن با وسایل نو یعنی جایگزین کردن باورهای منفی با باورهای مثبت نسبت به خود

ما در وب سایت یک پنجره با یک فناوری پیشرفته فایلهای صوتی برنامه ریزی ذهن را تولید کرده ایم. در حال حاضر فایلهای خود هیپنوتیزمی افزایش عزت نفس، مقابله با افسردگی ، مقابله با اضطراب ، موفقیت و روابط موفق در سایت قرار گرفته که به سادگی قابل دانلود است.

در زیر می توانید جزئیات بیشتر این فایلها را مشاهده کنید.  به زودی فایلهای مربوط به  رفع مشکلات خواب، لاغری و اعتیاد نیز در سایت قرار خواهد گرفت.

خود هیپنوتیزم صوتی سابلیمینال رفع اضطراب

♦ تقویت زیرساختهای پیشگیری از اضطرابسابلیمینال چیست؟ | محصول خودهیپنوتیزم ضد اضطراب

♦ تقویت باور توانمندی ( اعتماد به نفس ) برای غلبه بر چالشها

♦ تقویت احساس آرامش و ریلکسیشن

♦ تقویت احساس آرامش و امنیت در ارتباط با دیگران

♦ رفع احساس ترس در مواجهه با مشکلات زندگی

♦ تقویت احساس ارزشمندی و عزت نفس

  دانلود خود هیپنوتیزم اضطراب

خود هیپنوتیزم صوتی رفع افسردگی

♦ تقویت احساس ارزشمندی نسبت به خود

♦ تقویت احساس قدردانی نسبت به خود ، آدمها و زندگی

♦ تقویت باور توانمندی ( مقابله با احساس درماندگی )

♦ تقویت احساس شادی و لذت بردن از زندگی

♦ تقویت احساس چشیدن طعم عمیق خوشبختی

دانلود خود هیپنوتیزمی افسردگی

 

نظر یکی از خریداران

خود هیپنوتیزم صوتی

یکی از همراهان یک پنجره که برای مشاوره با من تماس گرفته بود و متن مشاوره با ایشان در مقاله ی رهایی از حلقه ضعف و وابستگی به همسر موجود است شخصی به شدت وابسته به همسر بود که گفته بود به خودکشی فکر می کنم. من به ایشان این فایل را پیشنهاد کردم .

و اکنون بعد از دوماه این نظر را برای من فرستاده اند: ایشان از لفظ اعتماد به نفس استفاده کرده اند چون من به ایشان گفتم که فایل افسردگی از سه بخش شادی، خویشتن دوستی و اعتماد به نفس تشکیل شده است:

سلام من نزدیک دو ماه فایل برنامه ریزی ذهن رو که برای اعتماد به نفس هست گوش میکنم قبلا اصلا اعتماد به نفس نداشتم خیلی خجالتی بودم با شوهرم مشکل داشتم و خیلی هم بهش وابسته بودم تو این دو ماه خیلی فرق کردم .

اعتماد به نفسم زیاد شده خیلی راحت تر میتونم با بقیه ارتباط برقرار کنم با شوهرمم رابطم بهتر شده دیگه زیاد بهش وابسته نیستم در کل فایل برنامه ریزی ذهن خیلی بهم کمک کرد و هنوزم گوش میدم ممنون از خانم فاطمی

نویسنده: مرضیه فاطمی

مدرس پکیج تقویت عزت نفس  و پکیج زن موفق در زندگی مشترک  و زندگیت را دوباره بساز

دیدگاه‌ها (79)

*
*

  Nate مهمان بهمن ۳۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  Hey! Someone in my Myspace group shared this website with us so I came to take
  a look. I'm definitely loving the information. I'm book-marking and will be tweeting this to my followers!
  Excellent blog and excellent design and style.

  سونیا مهمان آبان ۲۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خانم فاطمی عزیز من تازه با این امواج سابیلمینال آشنا شدم تو رو خدا امواج شیطانی و اینا نیست که منظورم طلسم شده و اینا ما مسلمانیم من له قانون جذب اعتقاد دارم ولی صحت و قبولی این پیامها را میتونم داشته باشم؟؟

  حسین ملاک مهمان مهر ۱۵, ۱۳۹۹ پاسخ

  درود بر شما بسیار زیبا و روان این تکنیک رو تشریح کردیدو من متشکرم و قدر دانی می کنم پر از اگاهی و عشق باشید

   مرضیه فاطمی مدیر کل مهر ۲۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   ممنون از شما. خوشحالم که مفید بوده

    fatima.hoshyar مشتری شهریور ۲۷, ۱۴۰۱ پاسخ

    سلام. من میخواستم فایل صوتی خود هیپنوتیزم صوتی روابط موفق رو دانلود کنم اما صفحه برام باز نمیشه. لطفا راهنمایی کنین

  Kosar مهمان شهریور ۲۸, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خوب هستین با چه برنامه ای میشه پیام های پنهان یه ساب رو استخراج کرد ک دید پیامهای بد و مخرب داره یا نه ممنون میشم برنامه ای میدونید اسمش رو بگید

  نجمه مهمان خرداد ۲۳, ۱۳۹۹ پاسخ

  س یک فایل صددرصد تضمینی سابلیمینال برای قبولی وجذب رشته دانشگاهی دلخواهم می خواستم

   مرضیه فاطمی مدیر کل خرداد ۲۵, ۱۳۹۹ پاسخ

   با سلام خدمت شما
   چند نکته می خوام خدمت شما بگم. اول اینکه اگه کسی چنین فایلی به شما داد که صد در صد تضمین بده که در رشته دانشگاهی دلخواهت قبول شی بدونید کلاهبرداره! و خیالش هم راحته تا کنکور بدی و قبول نشی یادت رفته! چون قبولی شما در کنکور تابع خیلی از موارد از جمله تلاش شما و قابلیت های شماست. اما مواردی هست که تسهیل گر هستند مثلا اینکه هیپنوتیزم موفقیت رو گوش بدید تا با ارامش و اعتماد به نفس در این مسیر حرکت کنید و مطالعه کنید یا مثلا هیپنوتیزم اضطراب می تونه به شما کمک کنه که اضطراب کمتری رو برای کنکور تجربه کنید و موارد مشابه.

   و نکته ی خیلی مهم تری می خوام بدونید این هست که کاری که فایلهای خودهیپنوتیزم ما در زندگی مردم می کنه به مراتب فراتر از مواردی مثل قبولی صد درصدی در فلان رشته ی کنکور هست. وقتی به عنوان مثال فردی فایل خود هیپنوتیزم موفقیت یا عزت نفس رو گوش می ده سرچشمه های درونش بیدار میشه، شجاعت و عظمت درونش بیدار میشه بعد این فرد ممکنه اصلا به این نتیجه برسه بی جهت علاقه منده که حتما در فلان رشته ی خاص قبول بشه! (مثلا چشم و هم چشمی!) فرد بدون اینکه بدونه تاثیر این فایلهاست متوجه چنبه هایی از شخصیت و فکر خودش میشه که قبلا نشده و تغییراتی ممکنه در زندگیش ایجاد کنه که قبلا نداده حتی بدون اینکه متوجه باشه تاثیر این فایلهاست . خلاصه فرد مثل کسی است که از درون یک غار تاریک بیرون اومده! خوب این از غار بیرون اومدن تازه یه شروع یک دنیای تازه است که پر از کار و تلاش و پویایی و مطالعه و .. است و اخر همه چیز نیست تازه اوله!! برای خیلی ها این فایلها تازه شروع هست بعد که از مرداب مشکلات بیرون اومدن میرن اقدام جدی می کنند مثلا مشاوره می گیرن برای مشکلاتش کتاب میخونن دوره اموزشی شرکت می کنند و مواردی از این دست .

   بنابراین به فایلی که به شما وعده بده همون چیزی که شما می خواهید رو صد در صد به شما می ده اعتماد نکنید!

  خانم کریمی مهمان اردیبهشت ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

  یکی از این فروشنده ها میگه برای کوچیک کردن بینی و تغییر رنگ چشم کلا همه چی از این صوت ها میفروشه همچین چیزی امکان داره؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   مخاطبان سوالهایی در این باره می پرسند. مثلا یک نفر می گفت اگهی فایل سابلیمینال برگرداندن عشق را دیده است! در دیدگاههای قبلی به اینگونه سوالات مفصلا پاسخ داده ایم. اگر انها را مطالعه کنید بهتر است.

  الهه مهمان اردیبهشت ۸, ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام موقع گوش دادن به سابلیمینال باید به چی فکر کنیم؟ به جیزی که میخواهیم یا فقط باید به اهنگ خود سابلیمینال گوش بدیم؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام خدمت شما . فایلهای ما خودهیپنوتیزم هستند و در گوش دادن به اونها فرد لازم نیست هیچ تلاش خاصی بکنه یا به چیز خاصی فکر کنه. صدای شنونده از او میخواد که خودش رو ریلکس کنه و همینطور با صدای شنونده جلو میره تا وارد هیپنوتیزم میشه . و بعد در انتهای فایل از هیپنوتیزم خارج میشه.

  حسین صادقی مهمان فروردین ۳۰, ۱۳۹۹ پاسخ

  با سلام خدمت خانم فاطمی خیلی عالی بود مقالتون ،فقط یه سوال برای من پیش آمده که دوست دارم جوابشو به من بدید خانم فاطمی میخواستم ببینم ما از کجا بدانیم که این سابلیمینال پیام مخفیش مثبت هس یا منفی اگه میشه توضیح بدید ممنونم.

   مرضیه فاطمی مدیر کل فروردین ۳۱, ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام خدمت شما و تشکر
   فایلهای ما خودهیپنوتیزمی است و صدا در دل فایل مخفی نشده. بلکه صدا قابل شنیدن است.
   اساس کار این فایل ها به این شکل هست که شما رو به هیپنوتیزم می بره و مطالبی رو به شما تلقین می کنه. از اونجایی که متن شنیداری است شما می تونید یک بار هم در حالت هشیاری محتوا رو بشنوید که خیالتون از بابت محتوا راحت باشه.

  فاطمه مهمان آبان ۱۴, ۱۳۹۸ پاسخ

  پکیج سایلیمینال هوش و خلاقیت و میخام قیمتش چجوره و چجوری باید خریداریش کنم؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل آذر ۱۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام خدمت شما روی هر کدام که کلیک کنید وارد صفحه شان می شود و توضیحات و نحوه پرداخت در همان صفحه است. از طریق لینک زیر می تونید مشاهده کنید

   خودهیپنوتیزم هوش و خلاقیت

  بهروز مهمان مهر ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام ميخواستم بدونم چطورى پيغام نهان پشت تصاوير و يا موسيقى ها رو تشخيص بديم؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل آبان ۱۲, ۱۳۹۸ پاسخ

   در این مورد اطلاعی ندارم.

  مینا مهمان مهر ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  یک فایل صوتی براایجادانگیزه درمسابقات براقهرمان شدن

  امیرحسین مهمان مهر ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  با سلام به نظر شما چقدر میشه به این ساب ها اطمینان کرد تو این دنیای سراسر نفرت واقعی با ماسکهای دوستی . بنظر من تو این دنیا نمیشه و نباید وارد این موضوعها شد چون شما خودت میدونید گوش دادن به یه ساب نا امن میتونه ضمیر ناخوداگاه جونهارو برای فعال کردن مهلکترین بیماریها در آینده در جسمشون آگاه کنه و تا چند سال دیگخپه این موضوع جاشو با مواد عوض میکنه و همرو به طرز عجیبی کنترل میکنه و سازنهاش مردم درگیر رو به هرجا که بخوان میکشونن حتی به خودکشی یا اقدام به قتل .بنظر من باید بدون هیچ وقفه ای با این موضوع مبارزه کنن .چون اگه انسانی موضوعی رو باور بکنه دیگه نمیشه براحتی یا حتی بسختی اون باور رو عوض کرد
  شما بسیار آماتور و سرسری با این موضوع کنار اومدید اما اگه یکم بهش فکر کنید میفهمین که دیگه خیلی سخته بشه با شیر آلوده یا دارو و آمپول واکسن آلوده مردم رو از پا دربیارن اما این موضوع یکی از بهترین راههاس برای یه نسل کشی در آینده
  البته منظور من این موزیکهایی است که اخیرا دست جوانهای دهه 80 هستش برای تغییر رنگ چشم برای تناسب اندام برای چال گونه و خیلی چیزای دیگه

   مرضیه فاطمی مدیر کل آبان ۱۲, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام و تشکر بابت نظرتون

   فقط یک نکته خواستم اضافه کنم فایلهایی که در سایت ما هستند خود هیپنوتیزمی هستند و فرد می تونه صدای شنونده رو بشنوه و مطمئن بشه که چه محتوایی بهش تلقین میشه.

  زهرا احمدی مهمان مهر ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام راسته میگن گوش کردن به سابلیمینال برای تغییر ظاهر از شکل بینی گرفته تا رنگ چشم و افزایش قد روشن شدن رنگ پوست پرپشت کردن موهای سر و ابرو و مژه حرامه ؟!

   مرضیه فاطمی مدیر کل آبان ۱۲, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام عزیز دل . فکر کردم می خواهید بپرسید چواب میده یا نه اخرش دیدم سوال شرعی پرسیدید :) عزیزم ما مرجع تقلید نیستیم :) در مورد امکان شدنش هم در پاسخ به سوالات بقیه گفتم در مورد حوزه مسائل جسمی اطلاعی ندارم. در حوزه مسائل جسمی ما خودمون فقط مسائلی که ریشه روحی دارن رو کار می کنیم. مثل بیماریهایی که ریشه در اعصاب دارن .

  پریا مهمان شهریور ۱۸, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام ببخشید میشه از سابلیمینال تقویت چشم استفاده کرد و بعد از اتمام دوره استفاده چشمانی کاملا سالمی و بدون ضعییف داشت؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل فروردین ۴, ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام. تو بخش دیدگاههای همین مقاله به سوال مشابه پاسخ داده شده است

  محمد مهمان مرداد ۱۱, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خانم فاطمی چندتا سوال درمورد سابلیمینال داشتم
  من تا حدودی تو برنامه های ویرایش صوتی سردرمیارم باتوجه به اینکه شما هم سابلیمینال درمورد تغیر صورت یا بدن ندارید میخواستم بدونم اگر خواستم خودم درست کنم اون جمله ای که برای القا کردن به خودم انتخاب میکنم با ضمیر من باشه یا تو؟
  و سابلیمینالی که جمله ی القائیش کاملا پنهان شده بیشتر تاثیر داره یا مثل شماکه جملش قابل شنیدنه؟
  اونی که کاملا پنهان شده چطوری تاثیر میذاره؟
  ممنون

  رحمان مهمان مرداد ۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام وقت بخیر ببخشد بجز خرید اینترنتی باز چطور ادم خرید کنه از شما چون من از خرید اینترنتی میترسم

   مرضیه فاطمی مدیر کل مرداد ۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام خدمت شما . می تونید به شماره کارت واریز کنید و از طریق شماره 09385552190 پیگیری کنید تا فایل رو در اختیارتون بزارن

  ali مهمان مرداد ۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام مطالبتون خوب بود ولی سوالم اینه چرا افرادی هستن که حتی تا چند ماه استفاده کردن ولی نتیجه نگرفتن

   مرضیه فاطمی مدیر کل مرداد ۵, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام خدمت شما
   سوالتون خیلی کلی است و من متوجه نشدم. از محصولات ما استفاده کردن و نتیجه نگرفتن یا محصولات سایرین . و اینکه منظورشون دقیقا از نتیجه نگرفتن چیه؟ یعنی چه انتظاری داشتن که اون براورده نشده؟ چون شاید انتظار غیر معقول بوده. مثلا یک بار یک نفر به من زنگ زده بود می گفت اگه من هیپنوتیزم ثروت رو گوش بدم کار پیدا می کنم؟! یا یکی زنگ زده بود اگه من هیپنوتیزم روابط عاطفی رو گوش بدم عشقم که منو رها کرده بر می گرده؟!

   فکر کنم تو سایر دیدگاه ها توضیحات مفصلی در پاسخ به این سوالها داده باشم که این انتظارها چقدر غیر واقع بینانه هستند.

  حسین مهمان تیر ۲۳, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام افزایش قد با فایل های سابلیمینال امکان پذیر است ؟ بعد از سن بلوغ ؟ مچکرم

  فاطمه مهمان تیر ۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام چطور میتونم همه محصولاتو ببینم چون تو این صفحه 5 تا بیشتر نیست
  سلام چطور میتونم همه محصولاتو ببینم چون تو این صفحه 5 تا بیشتر نیست
  پیدا کردم ممنون کاش ارزانتر بود که میشد از همش استفاده کرد
  میشه تو یه روز از دو محصول استفاده کرد لطفا به ایمیلم بفرستید متشکرم
  ببخشید تلیقن رنگ چشم آبی یا عسلی رو شما قبول دارید

   مرضیه فاطمی مدیر کل تیر ۱۲, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام خدمت شما
   برای دیدن کلیه محصولات خودهیپنتویزمی می تونید از این لینک استفاده کنید

   در مورد اینکه همش رو استفاده کنید هم نیازی به این کار نیست. اگر در مورد خاصی مثلا اضطراب، افسردگی و .. احساس نیاز نمی کنید فایل عزت نفس رو تهیه کنید و اگه دچار تردید هستید که کدوم رو استفاده کنید با 09385552190 تماس بگیرید پشتیبانی شما رو برای راهنمایی پیش از خرید متصل می کنند. تا بهتون بگیم چه فایلی بریا شما مناسب هست. نهایتا اگر خواستید دو سه مورد استفده کنید لازم نیست همه رو یک جا تهیه کنید. یک فایل رو تهیه کنید یک ماه استفاده کنید بعد که تاثیرش رو دیدید برید سراغ فایل بعد. مثلا یک مراجع داشتم که دچار اضطراب اجتماعی بود و خیلی زا این مورد شاکی بود بعد من یک فایل به ایشون معرفی کردم و استفاد کرد. بعد از یکی دو ماه اون مشکلش برطرف شده بود و برای یک مورد دیگه فایل تهیه کرد.

   در مورد قیمت هم ما سه سال هست که قیمت فایل ها رو تغییر ندادیم! و قیمت فایلها واقعا مناسبه. برای ایجاد تغییرات عمیق معمولا نیاز به چندین جلسه مشاوره است و هر جلسه مشاوره معمولا 100 تومن هست شما یک 39 تومن می دید و این فایلها رو چندین بار در منزل گوش می دید و اثرات خیلی خوبی دارند. چی از این بهتر :) البته من نمی گم اگه نیاز به مشاوره دارید نرید و از این فایل استفاد هکنید ها! هر چیزی جای خود . ولی به عنوان یک عنصر شتاب دهنده می تونه خیلی شما رو جلو بندازه .

  م مهمان خرداد ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خانم فاطمب،یعنی واقعا افسردگی درمان میشه؟.؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام خدمت شما
   من متوجه نشدم که منظورتون از این سوال کلی است، یعنی آیا کلا افسردگی درمان میشه؟ یا منظورتون درمان با استفاده از فایلهای ماست.
   اما چند نکته رو خدمت شما می گم.
   حوزه ی اختلالات روحی روانی و از جمله افسردگی ریشه های مختلفی داره و به همین دلیل باید ابتدا توسط یک روانشناس ارزیابی شه تا بررسی بشه که سطح این افسردگی چیست. آیا این نیازمند دارو درمانی است یا با روشهای روان درمانی و رفتاری درمانی و .. قابل حل هست. آیا ماژور است یا ماینور. آیا صرفا به خاطر یک مسائل فعلی در زندگی فرد ایجاد شده یا ابعاد دیگری دارد.

   روانشناسان مختلف در طول اعصار و ده های مختلف رویکردهای مختلفی رو برای درمان اختلالات معرفی کردند که مشاورین با ارزیابی یک مراجع و با استفاده از پروتکل هایی که دارند و نیز شدت و حدت افسردگی فرد اقدام به درمان می کنند. گاهی این تکنیک ها به تنهایی موثرند و گاهی نیازمند هست که فرد مدتی هم دارو مصرف کنه.

   یکی از راههای مکمل و تقویتی برای این موضوع هم می تونه فایلهای خود هیپنتوتیزمی باشه. این فایلها به ریشه های فکری که منحر به افسردگی می شن می پردازه . از جمله ریشه هایی که فرد ر وافسرده می کنه افکار منفی نسبت به خودش و دنیا و دیگرانه. مثلا اینکه به اندازه کافی ارزشمند و کارامد نیست ، به اندازه کافی موفق نیست. حس درماندگی ناشی از عدم توانایی در حل مسائل. حس نفرت از دنیا و ادمها و چیزهایی شبیه به این. اینها مواردی است که ما در فایل خود هیپنوتیزمی هدف قرار می دیم. به این شکل که به فرد احساس ارزشمندی و کارآمدی داده بشه، به فرد حس عشق به زندگی و دنیا و ادمها داده بشه و مواردی از این دست. که می تونه به عنوان یک مکمل بسیار مفید برای فرد به کار بره.

   اما اگر افسردگی جدی در خودتون و اطرفایانتون می بینید توصیه می کنیم که این فایلها رو جایگزین مراجعه به روانشناس نکنید و حتما از کمک یک روانشناش هم بهره مند بشید. یا اگر در حال حاضر نزد روانپزشک می رید و دارو مصرف می کنید هر گز استفاده زا این فایلها به معنی قطع دارو نیست.

   در کل اینکه گفتید افسردگی درمان میشه بله درمان میشه و حتی خیلی از ادمهای موفق بوده اند که در برهه هایی از زندگی دچار افسردگی بودند و یکی از انها نویسنده رمانهای هری پاتر هست اگه اشتباه نکنم. ولی خوب از اون دوره گذر کردند و موفقیتهایی هم بدست اوردند. ولی لازمه این کار این هست که حتما از کمک متخصصین استفاده کنید.

   ما به دلیل سیل عظیمی از مراجعین یک پنجره که نیازمند خدمات تخصصی در حوزه سلامت روان یا مسائل خانواده بودند تیمی از متخصصین روانشناس رو در سایت دیگرمون به نام Hiepxert جمع کردیم که به شما می تونن به صورت متنی صوتی ویدیویی مشاوره بدن بدون وقت قبلی و با قیمت مناسب اگر علاقه مند هستید یه سری به این سایت بزنید

   fa.hiexpert.org
   هم چنین پشتیبانی سایت 09385552190 می تونن شما رو به یکی از مشاورین متصل کنند .

  م مهمان خرداد ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خانم فاطمی،درمورد وسواس مخصوصا فکری،فایلی هست؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام خدمت شما
   در این خصوص پیشنهاد می کنم حتما از مشاورین روانشناس کمک بگیرید. حوزه وسواس حوزه ای است کهم تخصص درمانگر در رفع اون بسیار حائز اهمیت هست. در مجموعه ی ما تعدادی از همکاران متخصص در حوزه وسواس هستند اگر تمایل داشتید می تونید با شماره 09385552190 متصل بشید تا شما رو به شیوه آنلاین به یکی از این مشاورین متصل کنند .

  Arya مهمان خرداد ۱۱, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خانم، فایل های سابلیمینال معمولا با چه فرکانسی تولید میشوند؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام خدمت شما . فایلهای ما خود هیپنوتیزمی است و مکانیزم اون متفاوت است ولی چرا این سوال رو می پرسید آیا می خواهید خودتون برای خودتون فایل سفارشی درست کنید؟ اگر اینطور هست اجازه بدید یک نکته ی مهم رو خدمت شما بگم.
   برخی از مراجعین ما تماس می گیرن و فایلهای سفارشی می خوان و یک سری متنهایی هم آماده کردند ولی واقعیت اینه که متن ها اصلا استاندارد نیست. در مورد فایل خود هیپنوتیزمی یا سابلیمینال اونچه بیش از همه اهمیت داره متنی است که القا می شه. مثلا برخی از متن ها اینطوری است:
   مخاطبی برای جذب ثروت نوشته بود: من یک اتاق پر از الماس و طلا و جواهر دارم!
   یا مثلا برخی فکر می کنند برای افسردگی چنین جمله ای مناسب است: من بسیار شاد هستم! یا مثلا برای اعتماد به نفس : من از اعتماد به نفس بالایی برخوردارم!

   متاسفانه این متن ها اصلا استاندارد نیستند. آنچه ما در یک فایل خودهیپنوتیزمی خطاب قرار می دیم دلایل و ریشه های فکری ناملموسی است که منجر به یک اتفاق می شود ضمن اینکه ما از ضمیر "تو استفاده می کنیم نه من! چون یک شخص سوم به عنوان هیپنوتیزور مشغول هیپنوتیزم شماست. بنابراین به عنوان مثال برای فایل اضطراب یکی از جملات ما این است " تو نیاز نداری ارزش خودت رو به کسی ثابت کنی"
   همونطور که می بینید در وهله اول این جمله با اضطراب خیلی فاصله داره ولی واقعیت اینه که یکی از منابع ایجاد استرس و اضطراب این هست که فرد می خواد خودش رو به دیگران ثابت کنه و بگه من چنین و چنان هستم و با این کار برای خودش اضطراب می خره.

   بنابراین به این نکته توجه داشته باشید آنچه در فایلهای خودهیپنوتیزمی و سابملینال خیلی اهمیت داره محتوای استاندارد هست. محتوایی که با استفاده از اصول روانشناختی ریشه های فکری فرد رو مخاطب قرار میده و اون رو عوض می کنه.

  سوین معماری مهمان خرداد ۹, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خانم فاطمی خسته نباشید
  میخواستم بپرسم که اگه بخوایم روی دیگران هم تاثیر بذاریم امکانش هست مثلا فردی که دوسش داریم یا افردا خانواده امون؟
  ایا امکانش هست که فکر کسی رو تغیر بدیم یا مثلا به خودمون علاقه مندش کنیم؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل خرداد ۱۰, ۱۳۹۸ پاسخ

   سوسن عزیز سلام
   برای اینکه سوال شما رو پاسخ بدم اجازه بدید از یک مثال استفاده کنم.
   فرض کنید یک شخص کثیف و نامرتب، چیزی شبیه حسنی نگو بلا بگوی قصه های کودکی مان!، که لباسهای کثیف و نامرتب به تن دارد، موهای ژولیده و بلند دارد، ناخن های کثیف دارد، دهن و تن بدبو دارد و بسیار بی ادب و گستاخ است نزد من بیاید و بگوید هیچ کس مرا دوست ندارد کاری کن که دیگران مرا دوست داشته باشند. کاری کن دیگران نظرشان نسبت به من عوض شود. خوب من به این فرد می گویم من که نمی توانم دیگران را مجبور کنم یا نصیحت کنم دوستت بدارند یا تحسینت کنند اما می توانیم از تغییر خودت شروع کنیم و کم کم نظر دیگران هم از تو عوض خواهد شد. خوب این فرد شروع می کند از نظافت شخصی شروع کند، ادب و احترام به دیگران را بیاموزد ، اداب معاشرت را یاد بگیرد و پس از چندی حسابی عوض شود. خوب چه اتفاقی می افتد؟ طبیعتا نظر دیگران هم نسبت به او عوض می شود. دیگر بقیه هم او را دوست خواهند داشت و تحسین خواهند کرد.

   در مورد فایلهای خود هیپنوتیزمی هم همین است. خنده دار است اگر فکر کنیم که من یک فایل گوش می دهم بعدی یکی دیگر عاشق من می شود! من یک فایل گوش می دهم و بعد نظر دیگران نسبت به من عوض می شود! این فایل که قرار نیست نظر دیگران را عوض کند! اما وقتی من شروع کنم باورهای مخرب و منفی خودم را کنه باعث شده دنیای خودم و دیگران را سیاه کنم کنار بگذارم، وقتی به خودم و دنیایم و ادمهایم نگاه مثبت تری داشته باشم، از خودم بیزار و متنفر نباشم! خودم را شایسته بدانم و خیلی چیزهای دیگر.. ،آن وقت که من عوض شدم کم کم دیگران هم نگاهشان به من عوض خواهد شد. شاید کسی که قبلا مرا پس زده فکر کند که نه ارزش برگشتن دارد. شاید خانواده و دوستان من نظرشان را تغییر دهند. و حتی اگر هم تغییر ندهند در هر صورت من برنده شده ام چون خودم را تغییر داده ام.

   بنابراین به این فایلها به چشم تغییر در خود نگاه کنید. اما تغییر در خود تبعاتی دارد که یکی از آنها می تواند تغییر دیگران باشد.

  Hasti مهمان خرداد ۹, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام وقتتون بخیر چند تاسوال دیدم ازدوستان که سوال خودمم هست وای به هیچکدوم پاسخی داده نشده که آیا سابلیمینال های تغییر رنگ چشم از تیره به روشن امکان پذیر هست ؟؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل خرداد ۹, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام خدمت شما . بله بد نیست یک پاسخ مفصل بدم. یکی از سوالاتی که بسیار با ما تماس می گیرن و می پرسن این هست که آیا با فایل سابلیمینال می شه تغییرات جسمی ایجاد کرد؟ مثلا رنگ چشم رو عوض کرد. مو رو پرپشت کرد؟ جوش صورت رو از بین برد . قد رو تغییر داد!!! حقیقتش باید بگم که در مورد این فایلها و صحبت و سقم و علمی بودنش هیچ اطلاعی ندارم! آنچه ما در اینجا انجام می دیم فایلهای خودهیپنوتیزمی برای تغییراتی روحی یا نهایتاً تغییرات جسمی است که ریشه ی روحی داره. به عنوان مثال فایل خود هیپنوتیزمی سلامتی برای کسانی است که هر بار احساس می کنند یک مریضی دارند یک روز معده درد یک روز سر درد یک روز پا درد یک روز نگرانند که سرطان بگیرند یک روز نگرانند که ایدز بگیرن یک روز نگرانند عقیم شوند و .. که اینها ریشه روحی دارد مثلا استرس و اضطراب، خشم سرکوب شده، خود بیمار پنداری و .. می تواند منجر به آن شود. بنابراین با فایل سلامتی روی روح این افراد کار می کنیم که افکار بیماری زا رو از ذهنشون حذف کنیم. اما در مورد سایر مسائل جسمی مثل تغییر رنگ چشم، تغییر قد!! و اینها واقعا نمی تونم نظری بدم و تحقیقی در این ارتباط نکردم.

   فقط یک نکته ای رو دوست دارم به خوانندگان بگم، جون به جز این موارد گاهی برای موارد عجیبی به ما تماس می گیرن و سوال می کنند. مثلا کسی می پرسه عشقم منو رها کرده فایل روابط عاطفی بخرم عشقم بر می گرده؟!! یا مثلا کارم رو از دست دادم فایل ثروت گوش بدم کار پیدا می کنم ؟!!!
   و به نظر میاد که فایلهای این طرف و اونطرف با این ادعا دیده اند که فایل سابلیمینال رسیدن به عشق!!!!!

   اینقدر این مسائل از واقعیت دوره که واقعا نمی دونم چی بگم و جا داره یک بخشهایی رو واقعا به این متن اضافه کنم و بهش بپردازم .
   ببینید ما با این فایلها نهایتا می تونیم دنیای خودمون رو عوض کنیم و این تغییر دنیای درونمون یک گام برای شروع تغییر دنیای بیرون هست اما تضمینی نیست که من یک فایل گوش بدم یکی دیگه که منو رها کرده دوباره سمت من برگرده!!! یا من این فایل رو گوش بدم کار پیدا کنم!!

   اما اتفاقات به مراتب ارزشمندتری در زندگی من می افته. مثلا من فایل روابط عاطفی رو که گوش می دم یک سری باورهای غلط که در وجود من هست مثل ترس از طرد شدن، مثل دوست داشتنی نبودن خواستنی نبودن رها میشه و طبیعتا باعث میشه در اینده روابط عاطفی محکمتر و مهم تر از همه سالم تری شکل بدم! وارد روابط غلط نشم! و روابط سالم رو الکی خراب نکنم! حالا به فرض اگه عشق قبلی من برگشت شاید من به این نتیجه رسیده باشم که او اصلا به درد من نمیخوره! یا شاید این بار رفتار مناسبتری نشون بدم و رابطه به نتیجه مثبتی برسه ولی اینکه ما ادعا کنیم با یک فایل یک کسی که رفته بر می گرده یا یه کسی که همیشه به ما نه می گفته الان یکهو نظرش عوض میشه و جواب مثبت می ده بیشتر کلاهبرداری است تا واقعیت!

   در مورد کار و ثروت هم همینه. قرار نیست ما فایل خودهپینوتیزمی ثروت گوش بدیم یهو به ما زنگ بزنن ما رو به کار دعوت کنند! یا یهو زنگ بزنن بگن قرعه کشی برنده شدی! فایل خود هیپنوتیزم ثروت به من کمک می کنه باورهای غلطی که نسبت به پول و پولدار دارم باورهای غلطی که نسبت به خودم دارم از بین بره و در آینده بهتر و منطقی تر و سالم تر با مساله پول و ارتقای شغلی و پیشرفت حرفه ای برخورد کنم و مواردی که از توضیح این جا خارج هست...

   خلاصه امیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم. فایلهای خودهپنوتیزمی غول چراغ جادو نیستند که هر کاری بکنن! اما با تغییر باورهای غلطمون ما از یک غار تاریک بیرون میارن و به ما کمک می کنند دنیای روشن بیرون رو ببینید و شروع کنیم به تلاش و تکاپو و یک زندگی جدید بسازیم.. ما رو از مرداب نشخوارهای منفی ذهنی بیرون میارن و فرصت بهمون میدن که به جای غرق شدن پاشیم بریم دنبال تلاش و ساخت یک زندگی خوب.. ولی اینکه ادعا کنم جادو می کنند نیست.
   در مورد تغییر جسمی هم متاسفانه تحقیقی در این زمینه نداشتم و نظری نمی تونم بدم.

  یاسمن مهمان خرداد ۴, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام، در یک پیج اینستاگرامی ادعا شده که توسط این مسیج های سابلیمینال در رنگ چشم تغییر ایجاد می کنند آیا علمی است؟امکان پذیر است؟

  صابر مهمان اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام.میخواستم بگم که من اگه بخوام از چندتا فایل سابلیمینال استفاده کنم باید چیکار کنم.مثلا هم میخوام روی اضطرابم کارکنم و هم روی عزت نفس و هم روی ثروت.و بعضی از اونها هم باید سه بار در روز گوش کنم.همه ی کاروزندگیمو باید رها کنم و بمونم توی خونه و ریلکس کنم و اینارو گوش بدم؟؟؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

   سلام صابر عزیز

   ببینید اون چیزی که اهمیت داره مداومت هست که مثلا یک ماه از این فایلها استفاده کنید. نه اینکه به یک باره بخواهید از سه چهار تا فایل استفاده کنید. بهتره این مواقع ببینید کدوم مورد بیشتر رد حال حاضر شما رو ازار میده. ایا اضطراب ؟ ایا عزت نفس و یا مسائل مرتبط با ثروت.
   اگر نمی دونید کدوم فایل بهتر می تونه به شما کمک کنه می تونید با شماره 09385552190 تماس بگیرید تا شما رو برای انتخاب فایلی که بریا شما مناسب هست راهنمایی کنند.

  salomemoharer مهمان اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام متاسفانه نمیتونم خرید اینترنتی ازتون بکنم ممکنه راهنمایی بفرمایید

  هانیه مهمان اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام آیامیشه باهیپنوتیزم روی ذهن بقیه تاثیرگذاشت؟میخوام عشقموبرگردونم

   مرضیه فاطمی مدیر کل اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

   بله میشه با هیپنوتیزم روی دیگران اثر گذاشت کما اینکه خود ما هم باورهامون گاهی بواسطه ی هیپنوتیزم شدن شکل گرفته! در واقع وقتی هنوز بچه بودیم و قوه استدلال نداشتیم و ذهنمتون دچار خطاهای شناختی شده توسط اطرافیان پدر و مادر و وقایع زندگی هیپنوتیزم شدیم و به برداشت های نادرست رسیدیم.

   اما برای حوزه روابط عاطفی پیشنهاد می کنم به جای اینکه بخواید با این روشها کسی رو بدست بیارید! وقتی بزارید و روی خودتون کار کنید! نتیجه ای که از این موضوع می گیرید به مراتب ارزشمند تره!

  طلا مهمان اسفند ۲۷, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام
  من راجع به كاهش وزن مشكل دارم ، امكانش هست راهنمايي كنيد به چه صورت و چند درصد اين روش جواب ميده؟ و چجوري ميتونم تهيه كنم؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸ پاسخ

   با سلام خدمت شما
   روشهای کاهش وزن روی پرخوری عصبی تمرکز میکنند و به مقاومت فرد در مقابل کم تحرکی و تمایل به غذاهای چاق کننده کار می کنند. ما هم در حال تهیه این فایل بودیم ولی دیگه به دلیل مشغله ی زیاد این فایل رو تولید نکردیم. ولی از فایلهای تقویت اراده ی ما می تونید استفاده کنید.

  مجید مهمان اسفند ۲۵, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشید دقیقا تفاوت بین ان ال پی و هیپنوتیزم و سابلیمینال چیه؟مگه همه اینها برنامه ریزی ناخوداگاه رو انجام نمیدن؟ و سوال دوم اینکه ایا میشه از این طریق خصوصیات فیزیولوژیک بدن مثل لاغر بودن چاق بودن و یا رنگ چشم و ..را عوض کرد؟

  نرگس مهمان مهر ۱۵, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام ببخشید من در فضای مجازی با بیوکنیزی اشنا شدم و از طریق هیپنوتیزم به تغیر رنگ چشم ازابی به قهوه ای انجام میشه
  خواستم بدونم این کار امکان پذیر هست،؟
  وممکنه از این طریق اعتقادات تغیر کنن و یا حتی به سمت شیطان پرستی منجر بشه؟

  مریم مهمان مهر ۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خسته نباشین . من چنتا سابلیمینال از یه سایت خارجی دانلود کردم . میخواستم ببینم اگه زبان این نوع صوت ها انگلیسی و غیر از زبان مادری باشه میتونه رو من تاثیری داشته باشه یا نه ؟ و اینکه من زبان انگلیسی رو مسلط هستم

   مرضیه فاطمی مدیر کل مهر ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

   اگه به زبان انگلیسی مسلط هستید نباید مشکلی وجود داشته باشه.

  امید زکی زاده مهمان شهریور ۱۰, ۱۳۹۷ پاسخ

  با سلام
  باتوجه به اینکه فایل های سابلیمینال که پیامهای پنهان میباشند و باتوجه به اینکه این خطر وجود دارد که در این فایل ها پیامی جز پیامهای تشریح شده یا کمتر و بیشتر از موضوع بیان شده وجود داشته باشد. چگونه این اطمینان را به مشتریان خود میدهید. آیا راهی برای فهمیدن یا برگردان فایل ها وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید ممنونم.
  این موضوع را در دیگر سایتهای با این موضوع نیز بیان کردم ولی کسی پاسخی نمیدهد.

   مرضیه فاطمی مدیر کل شهریور ۱۴, ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام و تشکر بابت سوال خوبتون.
   فایلهای ما از نوع خودهیپنوتیزمی هستند. روش تهیه این فایلها و کارکردشون با فایلهایی که متن در دل موسیقی پنهانه کلا متفاوته. یعنی در فایلهای خودهیپنوتیزمی فرد صدای گوینده رو می شنوه و پیام ها در دل موسیقی پنهان نیست به همین دلیل فرد می تونه یک بار در حالت هشیاری مطالب رو گوش بده و از سالم بودن اونها اطمینان حاصل کنه.
   اما بد نیست الان توضیحی بدم که پس اساسا فایل خودهیپنوتیزمی چطور موثره. ببینید فایل خودهیپنوتیزمی فرد رو وارد هیپنوتیزم می کنه. در اون حالت فرد دیگه ذهن هشیارش به صورت کامل کار نمی کنه و اطلاعاتی که در این حالت به فرد تلقین می شه یک راست روی ذهن نیمه هشیار می نشینه. برای همین همان عملکرد سابلیمینال که مد نظر ماست رو انجام میده یعنی فایلها ذهن هشیار رو دور میزنه و از جایی زیر استانه آگاهی وارد میشه . و وقتی این پیامها به فرد تلقین میشه و او هیپنوتیزم میشه دیگه این باورهای جدید در ذهن او ثبت میشن.
   بنابراین اگر می خواهید از فایلها سایت ما استفاده کنید در نظر داشته باشید که در این فایلها صدای گوینده شنیده میشه و فرد می تونه یک بار در حالت هشیاری جملات تلقینی رو ارزیابی کنه. اما بعد از اینکه اطمینان حاصل کرد دیگه برای اثربخشی فایلها باید طبق دستورلعمل فایلها رو گوش بده. یعنی دراز بکشه، طبق صدای گوینده ریلکس کننده و با صدای گوینده آرام آرام جلو بره تا جایی که دیگه وارد هیپنوتیزم میشه و پیامها رد ذهن او القا میشن.
   امیدوارم پاسخ سوالتون رو گرفته باشید
   اگر باز هم مفهوم نبود مقاله های دیگری در مورد خودهیپنوتیزمی داریم که می تونید مطالعه کنید و همچنین می تونید سوالتون رو باز بپرسید.
   موفق و پیروز باشید

  m....z مهمان مرداد ۱۷, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام ببخشید این فایل هارو در هنگام خواب هم میشه گوش داد؟و اینکه اگه میشه تاثیری که در حالت بیداری داره در حالت خواب هم داره؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل مرداد ۲۵, ۱۳۹۷ پاسخ

   حالت خلسه که در اینجا مد نظر ماست چیزی بین خواب و بیداری است یعنی نه بیداری است و نه خواب و امواج مغزی در آن حالت در فرکانسی بین زمان بیداری و خواب است و ماکزیمم گیرندگی را دارد. اما به هر ترتیب اگر فرد در حین گوش دادن خوابش ببرد هم مانعی ندارد و اثر خود را به هر حال دارد حال شاید کمتر ولی به هر حال بهتر از عدم استفاده از این فایلهاست

  مریم مهمان اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام خانم فاطمی، من دیشب از تلگرام باهاتون صحبت کردیم راجع به فایل عزت نفس و جملات خودم، براتون جملاتم رو از تلگرام فرستادم ولی انگار نیستید، از چه راه دیگه ای بدستتون برسونم؟؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۷ پاسخ

   سلام خدمت شما. فایلهای شما رو دریافت کردم. ارتباطمون به خاطر فیلتر شدن تلگرام کند شده. از طریق شماره 09385552190 و نیز ایمیل info@1panjereh.ir هم می توانید با ما در تماس باشید

  مینا مهمان اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام، ببخشید سوالی داشتم، آیا هرچیزی آهنگ خودش داره؟ منظورم اینه این سابلیمینال برا تمامی موضوعات یه اهنگ خاص داره یعنی ثروتش اهنگش با مثلا عزت نفس فرق داره یا نه یکی هستش؟ سوال دومم اینه ایا من میتونم خودم اهنگ سابلیمینال دانلود کنم و جملات تاکیدی مثبت خودم رو با صدای خودم درش ضبط کنم؟ ممنون از شما

   مرضیه فاطمی مدیر کل اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ پاسخ

   با سلام خدمت شما. قبل از هر چیز باید دو مساله را بگویم. دو دسته فایل مجزا وجود دارد سابلیمینال و خودهیپنوتیزمی و گرچه رویکرد هر دو برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه و دور زدن ذهن هشیار است و در هر دو هم آهنگ استفاده می شود اما رویکرد تهیه ی آن متفاوت است.
   به طور کلی اهنگهایی که در این موارد استفاده می شود لزوما به این شکل نیست که اهنگ تفکیک شده ای باشد اما باید خصوصیاتی را در خود داشته باشد مثلا موج آلفا یا تتای فرد را زیاد کند. بنابراین می توان یک اهنگ با این مشخصات را در کلیه فایلها استفاده کرد. هر چند گاهی برای افسردگی یا اضطراب آهنگهایی را انتخاب می کنند که شادی و آرامش را مشخصا مورد توجه قرار دهد.

   فایل سابلیمینال را می توانید با نرم افزار بسازید ولی فایل خودهیپنوتیزمی که در سایت ما هم موجود است نیازمند این است که با اصول هیپنوتیزم آشنا باشید. همچنین آهنگهایی که ما استفاده می کنیم با اصول خاصی و ویژه خودهیپنوتیزمی تهیه شده اند.

  حامی مهمان اسفند ۹, ۱۳۹۶ پاسخ

  سلامی دوباره خانم فاطمی ببخشید دوباره وقتتون رو میگیرم اما انصافا نتونستم دوباره مزاحمتون نشم من ان ال پی که معرفی کردید فایل های صوتی و پی دی اف هاش و گوش کردم و خوندم و با مشاوره و راهنمایی شما تونستم کاملا اون حس بد و از بین ببرم و خیلی خوشحالم دوباره ازتون تشکر میکنم و آرزو دارم شما هم همیشه تو تمام عرصه های زندگیتون خوشحال وموفق باشید 🌸🌷🌹

   مرضیه فاطمی مدیر کل اسفند ۹, ۱۳۹۶ پاسخ

   سلام بر شما. چقدر خوب. خوشحالم.
   شاد و سعادتمند باشید

  حامی مهمان اسفند ۶, ۱۳۹۶ پاسخ

  سپاس فراوان از اهمیتی که به ما و سایت خوبتون میدید من این روش رو امتحان میکنم حتما برای ادامه ی نتایج و ارتباط با شما حتما در سایتتون هستم و باهاتون تماس میگیرم. امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگیتون نمونه و سلامت و پیروز باشید
  به درود

   مرضیه فاطمی مدیر کل اسفند ۷, ۱۳۹۶ پاسخ

   ممنون از لطف شما
   شاد و خوشبخت باشید

  حامی مهمان اسفند ۵, ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام خانم فاطمی ممنونم بابت سایت خوبتون یه سوال داشتم اگه جوابش رو بهم بدید خیلی خوشحال میشم بنده از چندین سال پیش قدرت ضم یر ناخودآگاه رو فهمیدم و خیلی جاها تونستم باهاش ارتباط خوبی برقرار کنم من فقط یه نگرانی ای دارم اونم اینه که چون میتونم با ضمیرناخودآگاهم ارتباط برقرار کنم افکاری منفی هراز گاهی کاملا بصورت شیطانی و لج کردن به کلمات تاکیدی و بالعکس کردن اونها به ذهنم خطور میکنه که انگار میخواد ضمیر ناخودآگاهم رو خودش در بر بگیره که من سریعا از اون فکر خارج میشم و به حال وبه عادی بودن شرایط فکر میکنم که از سرم بیرون بره اما هرازچندی باز به ذهنم میاد میترسم آخر کار به دستم بده خواهش میکنم یک جوابی بدهید که کاملا از سر بیرون بره. آیا این اتفاقات طبیعیه و برای اکثر افراد هم پیش میاد؟ ممنونم از وقتی که میزارید

   مرضیه فاطمی مدیر کل اسفند ۶, ۱۳۹۶ پاسخ

   با سلام و تشکر
   بهتون توصیه می کنم حتما مقاله کامپیوتر ذهنت را هک کن مطالعه کنید. خوشبختانه ضمیر ناخودآگاه یا نیمه هشیار قابل برنامه ریزی است و تکنیک های برنامه ریزی ذهن برای همین منظور هستند و شما م یتونید کلا برنامه ی ذهنتون رو بدون تلاش سفت و سخت تغییر بدید! یعنی به جای اینکه بخواید با ذهنتون بجنگید که مثبت فکر کنه و او کماکان منفی باشه، به جای اینکه بخواید مرتب حواس ذهنتون رو پرت کنید و خلاصه این قبیل کارها می تونید ذهنتون رو برنامه ریزی کنید. در این صورت ذهنتون نه تنها در مقابل شما نخواهد بود بلکه بهترین یار و یاور شما خواهد بود و خودش پیشتاز شما خواهد شد برای حرکت شما به سمت موفقیت و پیشرفت. یکی از روشهای برنامه ریزی ذهن استفاده از فایلهای خودهیپنوتیزمی است که در سایت هم موجود است. این فایلها ساده و سریع هستند. آموزشی نیستند که توصیه و نصیحت بدهند. با صرف نیم ساعت وقت شبانه قبل از خواب که انها را در گوش بگذارید، بعد از یک ماه به طرز چشمگیری در شما تغییر ایجاد می کنند. روشهای دیگر برنامه ریزی همچون تکنیکهای NLP و تصویرسازی هم وجود دارد که اگر علاقه مند باشید می توانید از طریق تلفن 09385552190 برای مشاوره حضوری اقدام کنید.

  ابراهیم بهرامی مهمان بهمن ۷, ۱۳۹۶ پاسخ

  باسلام وتوفیق روز افزون از مطالبتون استفاده کردم خیلی جالب بود ایا دراین زمینه کتاب یا CD وجود دارد که تهیه کنیم

   مرضیه فاطمی مدیر کل بهمن ۷, ۱۳۹۶ پاسخ

   با سلام و تشکر.
   من خودم مطالب رو از منابع مختلف گردآوری کردم و اطلاعی ندارم اگر در حال حاضر کتاب یا CD آموزشی در این زمینه باشد. منظورتان از CD فیلم یا صوت آموزشی در این زمینه بود یا اینکه CD حاوی فایل خودهیپنوتیزمی؟ اگر مد نظرتان دومی بود ما در سایت خودمان انواع مختلفی از فایلهای خودهیپنوتیزمی را داریم که به صورت دانلودی است و به محض خرید قابل دانلود است. کسب اطلاعات و آگاهی در این زمینه خوب است اما در کنار آن خیلی بهتر این است که در عمل هم از مواهب خودهیپنوتیزمی یرای تحقق اهداف مثبت استفاده کنیم.

  حنانه مهمان دی ۲۸, ۱۳۹۶ پاسخ

  با سلام و درود گفتین فایل سفارشی هم درست می کنید ؟ چطور میتونم سفارش بدم اونی که میخام ؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل دی ۲۹, ۱۳۹۶ پاسخ

   با سلام. یا به شماره 09385552190 تماس بگیرید. یا به ایمیل info@1panjereh.ir ایمیل دهید و یا اینکه از طریق تلگرام @YekPanjereh_S پیام ارسال کنید. البته گزینه اول بهتر است

  احمد ایرانی مهمان دی ۱۹, ۱۳۹۶ پاسخ

  نرم افزاری برای اینکه خودمون فایل صوتی سابلیمینال بسازم وجود داره؟

   مرضیه فاطمی مدیر کل دی ۱۹, ۱۳۹۶ پاسخ

   اگر بخواهید می توانیم برایتان فایل خودهیپنوتیزمی سفارشی هم درست کنیم. برخی از اعضا فایل سفارشی متناسب با نیاز خودشان درخواست کرده بودند که برای آنها تهیه کردیم.

  طیبه مهمان آذر ۲۱, ۱۳۹۶ پاسخ

  باسلام مطالبتون رو خوندم بقول دوستمون جالب ولی تکان دهنده اما چیزی که منو نگران کرد اینه که یه موسیقی جذب ثروت خربداری کردم حال که مطالب شمارو مطالعه کردم دلهره گرفتم که نکنه یوقتی چیز دیگری باشه و رو من تاثیر منفی داشته باشه لطفا راهنماییم کنید که چه کنم پیشاپیش از توجهتون سپاسگزارم

   مرضیه فاطمی مدیر کل آذر ۲۲, ۱۳۹۶ پاسخ

   طیبه خانم عزیز سلام و تشکر

   بله طبیعی است که نگران باشید. دوست دیگری هم چنین پیامی برای ما ارسال کرده و در رابطه با موسیقی سابلیمینال ثروت که خریداری کرده بود اظهار نگرانی می کرد. یک بار در حالت هشیاری به فایلها گوش دهید اگر فایلی که تهیه کرده باشید مشابه فایلهای خودهیپنوتیزمی ما باشد به راحتی در حالت هشیاری می توانید آن را گوش داده و مضامینی که به شما القا می شود را ارزیابی کنید. چون فایلهای خودهیپنوتیزمی که مشابه روش ما تهیه شده باشند شنیداری و قابل درک هستند . در واقع آن ها به این دلیل سابلیمینال نامیده می شوند که وقتی فرد وارد هیپنوتیزم می شود آنها را به صورت هشیارانه درک نمی کند اما معنی آن نیست که هرگز قابل شنیدن و درک کردن نیست. اما در مقابل برخی از فایلهای سابلیمینال هستند که متن القا شده در داخل موسیقی پنهان می شود و بنابرین شما راهی برای ارزیابی کردن محتوای القا شده ندارید. حتی نمی توانید متوجه شوید که آیا پیامها فارسی است یا انگلیسی! و آیا اساسا پیامی منتقل شده یا نه! و نهایتا اینکه آیا پیامها خطرناک هستند یا نه. در چنین حالتی تنها راه به نظر من اطمینان از منبع عرضه کننده ی آن فایلهاست.

  سید علی فخری مهمان آذر ۱۳, ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام خانم فاطمی
  مقاله سابلیمینال مسیج ها رو خوندم. واقعا جالب و حتی تکان دهنده بود. خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم.
  ضمنا از بین اساتید موفقیت "خانمی" که دیدم مشغول فعالیت هستند شما تنها استاد موفقیت "خانم" هستید که با "چادر" روی سن میروید و سخنرانی میکنید. واقعا بخاطر این فهم و درک بهتون تبریک میگم.

   مرضیه فاطمی مدیر کل آذر ۱۴, ۱۳۹۶ پاسخ

   سلام آقای فخری
   خوشحالم که مطالب مورد توجه شما قرار گرفته است.
   هم چنین از لطف شما بسیار سپاسگزارم